Skocz do zawartości

Pierwszy sprzęt do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym jakieś fajne nagłośnienie do samochodu (Opel Astra F). Mianowicie, nowe radio i głośniki (4-6 sztuk). Bez tuby. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na to wynosi 1000zł. Proszę o jakąś pomoc w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje może tu tekst, który jakiś czas temu dodałem...

"Dobry sprzęt wcale nie musi kosztować fortunę. Wystarczy trochę poczytać, pomyśleć i być cierpliwym. Przecież kwestia przodu to 250zł za wzmacniacz 2ch (używka), głośniki powiedzmy 350zł (mogą być i nowe) no i nawet jeszcze dodajmy do tego radio niewiem przykładowo JVC sh909r za 250zł no i do tego wszystkiego jeszcze około 300zł na okablowanie, wytłumienie (wytłumienie oczywiście budżetowe). Do tego wszystkiego warto dodać jeszcze trochę wolnego czasu i chęci. Wychodzi nam kwota 1150zł za zestaw, o którym nie jedna osoba powiedziałaby Ci "no rzeczywiście fajnie to gra". A subwoofer? na spokojnie sobie potem dołożysz, nie zdajesz sobie chyba sprawy jak mogą grać dobrze zrobione drzwi bez suba."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :) Wczoraj siedziałem z godzinę w aucie  szczerząc się jak dzieciak, słuchając samego przodu (sub wyłączony :) ) od chłopaków (dan124 i lklukasz zrobili kawałek dobrej roboty i grania w śmiesznych pieniądzach), zapytaj któregoś, może został im jeszcze jakiś zestaw, a będziesz miał po zrobieniu drzwi fajne granie :) Zasilone piecem, drzwi w miarę zrobione i czasami, to sub przeszkadza, ponieważ przód wyprawia fajne rzeczy :D Przód robi super robotę bez dwóch zdań - nie potrzeba Ci 6, 8 głośników - wystarczą 2 wooferki w drzwi i 2 tweeterki w słupki, czy trójkąty lusterek, trochę własnej inwencji i chęci w sprawach montażu i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a może by tak kupić trochę lepszych mat , blachy trochę leży i zrobic te drzwi jeszcze raz ?

 

Roboty troche jest ale bardzo polecam. Ja zrobiłem raz kijowo, po jakimś czasie za namową chłopaków zrobiłem raz a porządnie i efekt był taki, że długo jeździłem bez suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...