Skocz do zawartości

Kenwood KDC-4051UR


Rekomendowane odpowiedzi

Model z serii 4xxx za takie pieniążki jest wart uwagi. Trzeba brać pod uwagę że model był sprzedawany chyba w 2010r a sprzedaż zaczynała się chyba w 2009r.

Można spokojnie podejrzewać że cena wyjściowa tego modelu wynosiła 350-400zł więc dziś mamy sporo taniej.

Jeżeli chodzi o brzmienie tego modelu, a zasadniczo Serii - prawdopodobnie niczym się nie różni. 

Postawił bym na starszy model, ale oczywiście na "nowy" niż tańszy o 40zł używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Koles z allegro nie ma radii z gwarancja polskich dystrybutorow, wystarczy przeczytac komentarze

2. Model kosztowal pod koniec sprzedazy ponizej 300zl

3. Koles nie ma juz tego modelu i sprzedaje odpowiednik na 2013.

4. Radio uzywane nie jest raczej warte 200zl, skoro nowe na 2013r. kosztuja juz w okolicy 250zl

5. Kup nowy, aktualny model na 2013r. z USB to jest to samo, moze 1-2 drobne funkcje wiecej, najlepiej z gwarancja polskiego dystrybutora Elco-Exim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja nr 2- też allegro - http://allegro.pl/nowy-kenwood-kdc-4051ug-i3097487344.html

Co do postu piętro wyżej - Wracając do tematu że sprzęt jest wysyłany-nowy model. To nie podchodzi pod oszustwo? Model nowy, ale zupełnie inny. Gościu tak opisuje te modele jak bułka razowa, ale z białej mąki, pszennej, przecież to zupełnie inny model..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć dwa RCA ? obecnie mam przód pod radio podłączone :P  możesz coś polecić bo nie znam się na radiach.. i nowe to od jakiej kwoty ? 
obecnie moje radio ma 2xRCA ale regulacji suba nie ma : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuj takich opcji w "najtańszym" modelu radia.

Jedna para RCA to najczęściej pełne pasmo. 

2x RCA to przód i tył-z opcją tył zamienny na subwoofer. To takie standardy.

Jak kupujesz tanią kawalerkę 20m2, nie oczekuj że łazienka i toaleta będzie oddzielna  :wink:

Skup się może nad zakupem "używek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuj takich opcji w "najtańszym" modelu radia.

Jedna para RCA to najczęściej pełne pasmo. 

2x RCA to przód i tył-z opcją tył zamienny na subwoofer. To takie standardy.

Jak kupujesz tanią kawalerkę 20m2, nie oczekuj że łazienka i toaleta będzie oddzielna  :wink:

Skup się może nad zakupem "używek".

 

Wertowałem niedawno manuale najtańszych modeli Kenwooda  (nowych) i chyba już od najniższego modelu w standardzie jest regulacja poziomu suba + LPF

a od medeli 5xxx sa na pokladzie tez HPF dla glosnikow przod / tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno montowałem znajomemu KDC-BT52U. O dźwięku niewiele mogę powiedziec bo póki co gra to z ori głośnikami w Audi A3. Dopiero gdy się ociepli to jest plan na jakieś bardziej ambitne granie w tym aucie. Jedynie pobawiłem się trochę menu i przyznam że można się w nim pogubic. Radio ma całkiem przyjemny design i wykonanie też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze jakieś pół roku temu Kenia 5047u. Model trożkę wyższy niż opisywane powyżej, ale miał 3xRCA i pełne sterowanie subwooferem. To było bardzo fajne radio do pasywnego systemu. Naturalnie grające z bardzo przyjaznym menu i systemem wyszukiwania utworów po USB. Dużo lepszy pod tym względem niż nowy wysoki Clarion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja mam clarion'a dxz468rmp to jest bardzo stary model

 

Aż tak strasznie stary to on nie jest..:) kilka lat temu miałem to radio..i jeszcze gdzieś tam leży w garażu. To całkiem fajnie grająca jednostka jak za kasę w której można go kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...