Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam głosnik focal 33k i mam pytanko odnosnie wzmaka do niego,mam okazje kupić xtanta 301a co myślicie o tym zmaku? czego moge oczekiwać od niego? testowalem focala na mono kenwooda 400m i szału nie było... Myślicie xtant zagralepiej od kenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzieki za opinie... Bardzo jestem ciekaw jak zagra ten xtant pod tym focalem.. Wiem ze focal lubi dużo mocy ma strasznie sztywna membranę także te 300w mogą okazać się za mało ale tak jak mówisz Vincent RMSy maja zaniżone to moze pokaże cos wiecej niż ten kenio mocowo i jakośćiowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtant to za mało, ten głośnik jest raczej z tych 500+ a nie 300W. Mam 301a i wiem że stać go napędzać dobre suby ale o mocach do 300W RMS. Dobrze gra z aliante 10" i radzi sobie z nim świetnie. Wg tego co kiedyś znalazłem w necie moc tego pieca to ponad 340W na 4 i 2ohm więc nie tak źle. Ale nie samą mocą człowiek żyje :) Papier to jedno, rzeczywistość to drugie :)

 

P.S. 604x potrafi zadziwić jak się do napędzenia da mu mostek 2ohm :) Powiem szczerze że wtedy na wyjściu pieca jest niezły ogień :) Może się wydawać jakby moc wzrosła z 300W do prawie 500. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 kanały spięte w mostek na 4łommyy :D i szarpie ładnie a wiem że do 2 schodzi ale nie miałem jeszcze okazji podpiąć żadnego suba chyba, że ktoś z 3city ma jakiegoś ciekawego to można zaaplikować :D i palnąć teścik. Wiem że np X1001 ma w zależności od przypadku RMSy zaniżone o te ładne 100waciszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem dokładnie z Starogardu Gdańskiego chętnie bym a6 posłuchał jak by sobie poradziła z moim focalem.A co sądzicie o Alpine MRV-F 1505 ??

A6 spokojnie sobie poradzi z 33KX.Wiem  bo takie zestawienie gra u mnie.Ten MRV-F 1505 rowniez jest dobrym rozwiazaniem...Teraz zobaczylem ze twoj glosnik to 33K.Bardzo fajny przetwornik ktory rozwija swoje skrzydla gdy wpakujemy go w BR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to stara linia focala bardzo przypadł mi do gustu choc ma 33 cm jest mega szybki,dlatego chcialbym do niego zmaka dość mocnego i co potrafił by nim zapanować... Ten alpine ma moc ale czy z kontrolą nad głośnikiem też by się odwdzięczył?? Macie może węcej nfo o nim prosił bym o jakieś opinie doświadczenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...