Skocz do zawartości

Wzmacniacze Kruger&Matz - prośba o Wasze opinie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Panowie możecie coś powiedzieć o wzmacniaczach firmy Kruger&Matz? Zacząłem wertować informację w internecie na temat tej firmy w CA i prawdę mówiąc nie znalazłem nic konkretnego oprócz pogłosek, że jest to Peiying w innym opakowaniu? Wie ktoś coś na ten temat? W sprzęcie domowym firma ta jest jedną z czołowych ale widzę, że z CA nawet cenowo mi tutaj coś nie pasuje ;) 

 

Zainteresowany jestem dwukanałowym wzmacniaczem o symbolu KM1002 - konkretnie: TYM. Planuję zestaw odseparowany Vibe Black Air 6, Morel Tempo 6 bądź DLS R6A (jeszcze się nie zdecydowałem). Co sądzicie? Jeżeli chodzi o moc to widzę, że byłby idealny pod takie zestawy ale czy za tym idzie jakakolwiek jakość? Na pewno też zachęca cena.

 

Mam nadzieję, że czegoś od Was się dowiem na temat tej firmy w CA.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja na twoim miejscu  bym sobie dał spokój z takimi wynalazkami jak Kruger&Matz,Peiying jak nie chcesz swoich pewnie cięzko zarobionych pieniązków wyrzucic w błoto zamiast takiego nowego badziewia kupil bym cos z używanych wzmacniaczy marki signat,kenwood czy sony zagra to o niebo lepiej niz te nowe wynalazki ktore tutaj wymieniales mam wrazenie ze dane tych wzmacniaczy nie mają nic wspólnego z rzeczywistoscią.

Co do głosnikow to Morel Tempo 6 bądź DLS R6A fajne zestawy ktore zaczynaja porządnie grac natomiast Vibe Black Air 6 hmm nie wiem nie słyszalem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to się sprzedaje! Piżdzinga vel Kruger & Matz stać wystawiać na każdych targach czy imprezie swój show car, Pioneera, JVC, czy Alpine to zobaczysz, ale w folderze...

Można się śmiać, ale właśnie ta tania chińszczyzna sprzedaje się jak świeże bułeczki na alledrogo.

 

post-4530-0-35512400-1363282383_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck może i racja ale na wielu targach są też i auta innych firm. Fakt, że dziadostwo dobrze się sprzedaje bo jak to większość społeczeństwa sądzie, przecież ładnie wygląda, nazwa zachodnia, moce astronomiczne no to musi łupać, w dodatku fakt jest braku kasy i wymagań Polskiego konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck może i racja ale na wielu targach są też i auta innych firm. Fakt, że dziadostwo dobrze się sprzedaje bo jak to większość społeczeństwa sądzie, przecież ładnie wygląda, nazwa zachodnia, moce astronomiczne no to musi łupać, w dodatku fakt jest braku kasy i wymagań Polskiego konsumenta.

 

Więc to wynika, z racji obecnego rynku, ma być ładne i tanie. Te firmy takimi są, my się podśmiewamy znając inne starsze klocki w tych samych cenach, które rzeczywiście grają a nie tylko udają.

Jednak 95% kupujących po portalach nie ma nawet pojęcia ,że jakieś forum CA istnieje... Cena pasuje, wygląd też ok. 24 m GW, więc idzie na pniu z półek.

O kim to ,źle świadczy tych firmach czy kupujących oczami? :wink:  Swoją drogą marketing mają pierwsza klasa i umieją kreować wizerunek, co trudno powiedzieć o tuzach rynku CA.

Uznane marki widocznie wychodzą z założenia, że reklama się rozejdzie pocztą pantoflową, na targi nie ma potrzeby się fatygować bo za drogo... :wink2:

Efekt... Na jednego sprzedanego Clariona, Alpine, etc przypada 100 sprzedanych szt Peyinga. :) Kółko się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna też sprawa, że jak na tę kasę to np. nawigacje Peying czy sprzęt "multimedialny" nie jest aż taki zły, no i przeważnie jest p&p pod względem obsługi różnych formatów, nośników pamięci etc. w przeciwieństwie do wielu markowych sprzętów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck i tu się zgadzam, popyt rodzi podaż i tyle. Baa mało tego wiele ich produktów jest wzorowanych stylistycznie na np. alpine.Znajomek mial taki wynalazek i powiedział że jest lepszy od mojej alpiny bo ma slot na kartę w panelu:D. Swoja drogą jest to, że nawet jak się upartemu doradza to on i tak wie lepiej ooo i taki finał. Znajomy kupował jednostkę, doradziłem mu starsza alpinke olał i kupił GMS'a z wodotryskami a teraz nic z tych wodotrysków nie używa i ostatnio jak to powiedział "a no jednak mogłem się Ciebie posłuchać bo ten gms co mam się nadaje to tarcia chrzan"

 

Ancymon pod względem monitorów czy innych takich patentów to może i nie am tragedii ale w 99% ludzie zaczynają od radia/wzmaka/głośników a te firmy o tym wiedzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Baa mało tego wiele ich produktów jest wzorowanych stylistycznie na np. alpine.

 

A może na odwrót? :wink:

Większość tych sprzętów wychodzi i tak z tych samych regionów/fabryk w chinach. Więc , może to Alpine wybrało sobie z katalogu chińskiej fabryczki to co "chce" mieć.

Pisałem to już kiedyś, jedynie Pioneer i Alpine utrzymuje jeszcze swoje jakieś niedobitki biur konstrukcyjnych. Cała reszta nie posiada już czegoś takiego jak własna linia, myśl techniczna.

Więc gdy kupujecie Clariona,JVC, Kenwooda, kupujecie w zasadzie chińskie radio, wyprodukowane przez chińczyka z chińskich materiałów i zaprojektowane przez skośnego, wybrane przez tą firmę z katalogu firmy X i zamówione w ilości 20 tys szt na okres np 2 lat z nadrukiem Clarion, Kenio etc. Takie czasy. :)



 

Nawet tego słuchałem :D

 

Ja nawet nie. Fotkę pstryknąłem w Sosnowcu bo ładnie wygląda i no hmm... ładnie wygląda... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isałem to już kiedyś, jedynie Pioneer i Alpine utrzymuje jeszcze swoje jakieś niedobitki biur konstrukcyjnych. Cała reszta nie posiada już czegoś takiego jak własna linia, myśl techniczna.

Więc gdy kupujecie Clariona,JVC, Kenwooda, kupujecie w zasadzie chińskie radio, wyprodukowane przez chińczyka z chińskich materiałów i zaprojektowane przez skośnego, wybrane przez tą firmę z katalogu firmy X i zamówione w ilości 20 tys szt na okres np 2 lat z nadrukiem Clarion, Kenio etc. Takie czasy. :)

Z ciekawości, jakieś rzetelne źródło tych informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr myślę, że takich czołowych marek można by jeszcze wiele wymienić :P Swoją drogą skąd drogi autorze masz takie informacje ze ww. firma jest liderem HA? bo aż mnie to intryguje:)

 

Jamo, Harman Kardon, Kruger&Matz, Marantz i parę innych marek wrzuciłbym do takiego worka. Odsłuchiwałem, osobiście mam kino domowe jednej z tych firm z wyższej półki i muszę przyznać, że gra to wspaniale. K&M z wyższej półki również miałem okazję odsłuchiwać i zrobiło na mnie wrażenie. Nie wiem w ogóle po co ta dyskusja - ja pytam o CA a opinia o HA to moje czysto subiektywne zdanie. 

 

Dzięki wszystkim za wypowiedzi. W takim razie rozejrzę się za jakimś używanym piecem. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...