Skocz do zawartości

Który wzmacniacz wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam trochę temat, przekopałem troche giełde forumową i chciałbym, żebyście doradzili - wyrazili swoje opinie.

Głośniki do napędzenia to DIORA GDS 1607. Teraz, który wzmak z wymienionych się najbardziej nada? Niestety nadal nie znalazłem nic ciekawego. Tym razem zajrzałem na giełde i kilka rzeczy wpadło w oko jednakże jako świeżak w temacie prosiłbym was o porade. O ile oczywiście ktoś będzie miał ochote poradzić heh.

 

> Kicker KX 200.2

> Kicker IX404 (tutaj istnieje możliwość dokupienia suba i podpięcia w mostek więc szybko bym rozbudował myśle gdyby zaszła potrzeba)

Alpine Mrv T757

Protovision Reality 284

> Alpine MRV-F400

 

 

 

Pozdrówka!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam

Ja mam też pytanko który wzmacniacz wybrać ;)

Posiadam JBL cs 60.4 i Kenwood KAC 823, jeden z nich chce sprzedać tylko niewiem który z nich zostawić :P

Skrzynki jeszcze niemam więc niewiem pod co wzmacniacz będzie, ale myślę że coś w granicach 250 RMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Posiadam JBL cs 60.4 i Kenwood KAC 823, jeden z nich chce sprzedać tylko niewiem który z nich zostawić
Skrzynki jeszcze niemam więc niewiem pod co wzmacniacz będzie,

 

 

Mamy wybrać za Ciebie wzmacniacz nie wiedząc po co Ci on w ogóle będzie?  Chyba nas przeceniasz ... może wróż Maciej da radę , tylko uwaga kasują 7,99zł /min!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio to podłacz to co masz pod to podłaczyć podłacz jeden wzmak odepnij sprawdz drugi i ocen ktory ci bardziej lezy i wybór masz z głowy :) pamiętaj, że nasze opinie nie zawsze są obiektywne bo każdy lubi coś innego :) Jeden córke drugi teściową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...