Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra na piątek 95% ze przyjedziemy z nową dopałą

 

http://xs137.xs.to/xs137/09102/dsc07897423.jpg

 

http://xs137.xs.to/xs137/09102/dsc07899557.jpg

 

Sory za lipne foty ale nie mam lepszego aparatu. Głosnik i kabel wrzuce w bude jutro bo dzis musze zrobic jeszcze pare projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robie liste do tego zamowienia na smyczki i naklejki panowie.

 

Cenowo wypada tak ze jest 7,50 smycz plus 2,40 naklejka co daje 9,90 wiec bede zbierac po dyszce za taki set. W koncu za przesylke tez trza zaplacic :zdziwko:

 

Chetnych na kupno czegos z tego prosze o kontakt PW lub gg: 5102037 to w piatek zbiore kaske i zlozycie autograf na liscie coby wszystko bylo eligancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. mój ziomek astrą... tym razem na bank bo dzisiaj gadaliśmy

 

Ostatnio tez bylo ze na bank bedzie :D

 

No raczej tak 20:00 przy "montowni CA" :D ale jak patrze na pogode to mysle ze tym razem chyba troszku posiedzimy a nie jak ostatnio ledwo godzinke i wszystkich wypizgalo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. mój ziomek astrą... tym razem na bank bo dzisiaj gadaliśmy

 

Ostatnio tez bylo ze na bank bedzie :D

 

No raczej tak 20:00 przy "montowni CA" :D ale jak patrze na pogode to mysle ze tym razem chyba troszku posiedzimy a nie jak ostatnio ledwo godzinke i wszystkich wypizgalo ^^

 

 

wypizgalo to malo powiedziane, jak pierwszy raz sie spotkalismy i stalismy na dachu galerki, to tak zimno nie bylo o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ^^

 

Maciaty zawiodles wszystkich. Kazdy sie napalil na sonica a tu doopa zbita. No moze za 2 tygodnie bedzie lepiej Generalnie spocik nawet nawet, pogadalismy posmialismy sie ale czegos jednak brakowalo. Mam nadzieje ze za 2 tygodnie bedzie lepiej :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma znaczyć? Czyzby te zloty opieraly sie tylko na accordzie ?

Wrzućcie na luz, nie moja wina ze Axel, u którego zamówiłem 2 złote rozdzielacze prądu stingera załatwia je już 8 dni...

Wpadnie też ktoś inny a kto to niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma znaczyć? Czyzby te zloty opieraly sie tylko na accordzie ?

Wrzućcie na luz, nie moja wina ze Axel, u którego zamówiłem 2 złote rozdzielacze prądu stingera załatwia je już 8 dni...

Wpadnie też ktoś inny a kto to niespodzianka.

 

:P spokojnie z cisnieniem trzeba uwazac :P

 

chupa chups... wyluzuj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...