Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam! 
sory że piszę od czapy, ale jest to temat lokalny dotyczący Łodzi. Może znalazłby się ktoś kto miałby czas i chęci aby zbudować w mojej e46 jakiś sensownie grający zestaw z wykorzystaniem seryjnego radia? Piszę do was ponieważ chciałbym użyć sprzętu używanego przez co zaoszczędzić trochę grosza a przy tym zyskać na jakości. Gdyby ktoś był zainteresowany prosiłbym o PW. Oczywiście nie mówię o pracy charytatywnej. 

A co do głównego wątku to chętnie bym kiedyś wpadł na jakiś spocik i posłuchał jak powinno grać radio w aucie ponieważ jak na razie to tylko seryjne zestawy harmana czy boosa słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To będziesz musiał poczekać aż się jakiś spot wykluje. Poczekać warto, chyba zupełnie inaczej na granie w aucie spojrzysz niż dotychczas. Zwykle przed świętami jakiś wigilijny spot sie odbywał i pewnie w tym roku inaczej nie będzie.

 

Jak wszystko wypali to moze podjadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co do głównego wątku to chętnie bym kiedyś wpadł na jakiś spocik i posłuchał jak powinno grać radio w aucie ponieważ jak na razie to tylko seryjne zestawy harmana czy boosa słyszałem.

I co Neon? Chłopaki tak szybko sie ze spotem ugadali, że pewno przegapiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Neon? Chłopaki tak szybko sie ze spotem ugadali, że pewno przegapiłeś :)

Hehe taki szybki to ja nie jestem :P, A w weekendy to ja w Warszawie na studiach więc słabo ze spotami :P A do Portu to akurat blisko by było :/ 

 

Ogólnie mam pojęcie jak dobre ca brzmi bo prawie za sąsiada mam BASSERa ;) 

Tylko chodzi mi o to czy nie ma ktoś chęci zrobić ca w cenie 50% bassera a żeby grało lepiej? Bo wiem że wykorzystując używany sprzęt dużo się oszczędzi a jakości może przybyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot? był? dzisiaj?

fajnie, tylko forma przekazu informacji mogłaby być bardziej dostosowana do raz terminu przejścia od słów do czynów dwa dla tych co mają dzieci i nie siedzą w necie 24h i nie oglądają gołych cycków non stop.

 

Adam, tapatalk, obserwacja wątku i w komórce zacznie migać białe światełko :)

 

Ja z Łukaszem jesteśmy gotowi na spota praktycznie co tydzień, więc jak masz ochotę się spotkać to śmiało pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma za dużej różnicy w robieniu drzwi pod nowe lub używane woofery 165mm  albo pociągnięciem prądu pod nowy albo używany wzmak :)

Nie wiem czemu pozbywają się części klientów ale taki ich wybór. Chociaż ostatnio woofery przed tapicerkę nicusiowi bez problemu wyciągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...