Skocz do zawartości

Ford Galaxy MK1 - aktualne oraz nowa koncepcja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie na wszystkie pytania są odpowiedzi na forum :) nie kiedy czytając x tematów nie wiele można uzyskać info bo głownie są to luźne odpowiedzi, nie ma jednoznacznej odp, napisał w dziale dla nowego,po to jest ten dział może akurat ktoś ze chce odp na te pytania i podzielić się swoja wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Czy aby zmniejszyć odrobinę koszty wytłumienia, mogę zastosować maty BOLL na wewnętrzną część drzwi (Galaxy ma duże drzwi, potrzeba będzie raczej mat twardych), a do zaklejania otworów technologicznych czyli zewnętrzną część drzwi maty gms-07xl? Oczywiście będę starał się dać płaskowniki aluminiowe w większe otwory celem usztywnienia.

Powiem szczerze, że najchętniej na mój budżet zrobiłbym wszystko matami BOLL, tylko boje się, że prędzej czy później mi popękają tym bardziej, że auto będzie cały czas stało pod chmurką. Wariantem jest jeszcze BOLL Flex, może te się nadadzą?

 

musisz sobie zadać pytanie ile , ile masz zamiar jeździć tym autem .

jeśli krotko ,tak jak ja (aczkolwiek się przeciąga) to po co robić prezent następnemu właścicielowi

jeśli dłużej (kilka lat)  to zrobiłbym to lepiej niż zrobiłem teraz  ,czyli wszędzie maty butylowe + płaskowniki w otwory + blacha 1-2mm na otwory 

 

bitumy nie popękały mi po ponad półtora roku i tez auto mam cały czas pod chmurka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...