Skocz do zawartości

Problem z internetem LTE


7er
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam internet LTE w domu bowiem nie mam możliwości aby mieć cokolwiek innego ale mam z nim problem. Co jakiś czas net się wyłącza wyrzucając bląd. Ma ktoś taki net? jaki serwer DNS ustawić? wyrzuca mi błąd że zasób lub serwer (dns) nie odpowiada. POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że w plusie czy serwer dns może być dowolny niezależnie od sieci? Ten komunikat przy odpowiednim doborze serwera mam nadzeję że zniknie bo ogólnie net jest kozacki ale to rozłączanie drażni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% nie jest to tego typu problem zasięg nie spada poniżej połowy w LTE ponadto mam ustawione aby łapał tylko w LTE modem to ZTE MF821 niebawem wyrzucam antene weznętrzną na balkon zobaczymy jak to będzie wtedy śmigać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przetestowac w miejscu uzytkowania

 

Moj w salonie reno lapie 60-70 w centrum 15-20 hehe

Zasieg i tu i tu prawie max ale obciążenie btsow jak widac ma kluczowe znaczenie

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

na 100% nie jest to tego typu problem zasięg nie spada poniżej połowy w LTE ponadto mam ustawione aby łapał tylko w LTE modem to ZTE MF821 niebawem wyrzucam antene weznętrzną na balkon zobaczymy jak to będzie wtedy śmigać....

Jakiwj apki uzywasz do polaczen?

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aplikacja dołączona była do neta i z niej korzystam (tej co dostarcza plus) w domu miejscowość granica pod pruszkowe (na mapie plusa nie powinienem mieć w domu LTE a mam) wychodzi mi na parterza około 3-5mb na pietrze przy oknie od 8 do 13mb dla mnie spoko i tak nie ściągam bo 10gb to jednego dnia bym wywalił.... do tego ping od 25 do 50 na piętrze i od 70 do 110 na parterze. uważam te wartosci za zadowalające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus dziala mi najlepiej ze sterami dostarczonymi z apka polsatu :wink:

 

dodatkowo zobacz jakie predkosci lapiesz pomijajac plus menagera 

 

kup 2 anteny  zew  i problem pewnei zniknie a zyskasz na predkosci i stabilnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 100 a 150 :) koszta to 50zł za 10gb transferu. uważam że to rozsądna oferta.

zip jak mam pomijak pus meganer-a? test prędkości robiłem na speedtest.net i wyniki zamieściłem wyżej. antene zewnętrzną mam ale nie zainstalowaną jeszcze (była w kpl z modemem za astronomiczną kwotę 29zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie miasto...... to zadupie.... nie ma innej opcji jak neostrada albo mobilny z plusa

 

neo odpada bo mieszkam u tesciów a nie mają tel więc płacić za linię plus neo jest drożej napewno a i tak jak coś ściągam to u rodziców. ponadto jak mnie teściowie zdenerwują to net zabiorę.... a neo już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chciałem dać router aby nie latać z modemem wszędzie i nie mieć kłopotu z anteną zewnętrzną i kablami.... jak to się konfiguruje ustawia? model wpinam w router do modemu antena a jak zgrywa się router z modemem od LTE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...