Skocz do zawartości

Tatuaz-Tatuaze


karuzel506
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadam nowy temat nie związany z Ca, czas idzie do przodu i niektóre tematy odchodzą z tabu do lamusa, i niektórzy robią sobie nie koniecznie sznyty więzienne a fajne obrazki, które maja na celu pokazać swoje osobowość, co o tym sadzicie? Kto ma niech swój pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie mam, za gówniarza wielokrotnie, jak nie setki razy zastanawiałem się czy nie strzelić sobie tatooo, ale jakoś odpuściłem. Za to moja żona ma jakiegoś tam elfa ze skrzydłami z nóżką fikuśnie wywiniętą do tyłu, nie mogę teraz tego na niecie znaleźć, a żony nie zapytam czy pozwoli zrobić foto w celach "naukowych" :) Kiedyś na kamieniołomach w Trzebinii widziałem świetny motyw... i utknał mi w pamięci chyba na całe życie, kolo miałna plecach wytatuowany motyw Niemca idą w samych spodniach i hełmie i niosącego przerzuconego przez ramię drugiego rannego, forma i przekaz braterstwa był świetnie przekazany, zgliszcza super wykonane, po prostu wtedy dla mnei to był najlepszy tatoo jaki widziałem, można by powiedzieć, że to obraz a nie tatooo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...