Skocz do zawartości

Polo 6n amatorska wizja grania


inco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piękna polóweczka, mojej daleko do takiego wyglądu. :zalamany:

niektórzy zaczynają od auta, potem CA.

inni robią CA z tego co mają.

co nie zmienia faktu,że autko przykuwa uwagę, więc i w CA trzeba się przyłożyć by nie zepsuć jej wyglądu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawa88 dokładnie tak jak piszesz, w moim przypadku auto miało być dość kompleksowo "przerobione" o ile tu można mówić i jakich kolwiek przeróbkach. Polo jak polo, miało być doprowadzone do ideału z dodatkami z najwyższej półki jakie przewidział koncern. Myślę, że w miarę się udało. Samo zawieszenie i koła to oczywiście aspekt pozafabryczny który ma na celu polepszyć znacząco look auta ;)

 

Co do audio w samochodzie - jest i tak chyba ponad normę w stosunku do pasjonatów którzy walą muzą z 6x9 przy otwartych szybach :D 

 

Na dzień dzisiejszy w zabawce brakuje porządnego silnika, który zapewne wpadnie jak auto zostanie ze mną jeszcze rok.

 

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się patrzy na foty wnętrza to od razu ta kiera rzuca się w oczy  :wink2:

Jeżeli auto jest tylko do lansu to tak jak pisze mastah22 ori byłaby ciekawsza (w klimacie samochodu)...

To tylko moje zdanie oczywiście możesz się nie zgodzić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądu na powietrzu podejrzewam że nie przejdzie. Ogólnie i tak za dużo rzeczy mam które go dyskwalifikują "zawsze trzeba pół auta zmienić przed przeglądem" :D

 

co do kierownicy - co to jest wąska ori??

 

Ori kiera z airbag jest ok ale za duża, polowałem na silbera ale w sumie nie do końca mnie przekonuje. Ta nie jest idealna ale chyba najlepsza z możliwych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje ponieważ pierwsza jest z wersji bieda dla biedaków - czytaj najuboższa wersja 6n, natomiast druga jest z innego polo czytaj starszego. Moja kierownica jest tylko i wyłącznie ze względu na rollbar etc. Jakieś tam podtrzymanie wizji wnętrza. Docelowo ma wpaść ori z airbagiem obszyta w carsdreams.

Dobra dywagacja zawsze na propsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

i po rcsm event - było mega polecam każdemu. Poziom aut mnie dosłownie zmasakrował ;)

 

 

dzięki Emilowi za miłe spotkanie i rozkminy tuningowe audiane :) że też Ci się chciało pociągiem walić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...