Skocz do zawartości

Problem z radiem po wyjmowaniu wielokrotnie akumulatora


Gibbon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Radio marki Keenwood KDC-4051UR problem pojawił się już kiedyś , gdy myślałem , że radio uległo uszkodzeniu w skutek wyjęcia i wsadzenia akumulatora. Oddałem na gwarancje bo po podłączeniu nic się nie załączało tak jak to zawsze miało miejsce po podpięciu na sekunde zabuczało i śmigało. Po 2 tygodniach odbierając radio usłyszałem "brak usterek" poszedłem do samochodu i nadal nie działało po czym wracam do sklepu podłączyli pod swój sprzęt pomęczyli się z 5 min przerywając za każdym razem każdą próbę odpalenia i w końcu się załączyło. Próbowałem tak samo w samochodzie zrobić bez brązowej kostki jak to mi w sklepie poradzili co mam zrobić za 1 razem , ale też nic... czy ktoś może coś poradzić jak odblokować czy cokolwiek z tym zrobić , by zachciało się załączyć na nowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb protect można zlikwidować usuwając usterkę w radiu. Protect to zabezpieczenie przed dalszym uszkodzeniem elementów radia. Niech serwis przy Tobie sprawdzi jeśli masz możliwość. Chyba że w autku jakieś zwarica masz. pdpinałeś inne radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...