Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe - zwiększenie skuteczności hamowania


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od takich akcji jest gwarancja, znajomy mechanik wysyła je non stop i wracają nowe :)

A widzisz nie pomyślałem o tym żeby spróbować je zareklamować bo to raczej nie do pomyślenia aby tak szybko dostały wichra, kałuże omijam bokiem także wykluczam opcje rozhartowania

 

Zakładam te tarcze już dłuugo i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Natomiast nie zapominajmy że w samochodach "cywilnych" każdą tarcze hamulcową można spalić traktująć ją tak jak napisałeś.Pomijam montowanie "sportowych" tarcz z klockami bo znów sporo z nimi kłopotów na co dzień więc pozostajemy przy "normalnych".

 

Widzę że masz chyba Ibizę-spaliłem tarcze w takim autku tylko w cuprze a tam był fajny hamulec.Niestety nie wytrzymały temperatur, i to przy wspomaganiu hamowania silnikiem.Wszystko idzie zakatować

W sumie moja niczym sie nie różni od cupry Tdi oprócz wlasnie tarcz z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja dodam od siebie, że napewno odczuwalną zmiane na plus da zmiana wszelkich uszczelnień na pompie hamulcowej, reakcja na pedał hamulca natychmiastowa. Reasumując zaczac od podstaw typu pompa ( jej stan - tu ewentualnie wymiana na wydajniejszą...) zmienić przewody na miedziane po całości, a elastyczne  dać w oplocie - a na końcu mysleć o tarczach na i kombinować z klockami. Dziekuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...