Skocz do zawartości

!! SKRADZIONO LAPTOPA HP model 4520s!!


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

!! SKRADZIONO 
LAPTOPA  HP model 4520s!!



Serial  (s) 2CE0440QNQ



Jak by ktoś go widział 
na allegro lub innych aukcjach proszę o kontakt



500900@wp.pl


 

HP ProBook 4520S i3 2,4GHz/3GB/320GB HDD



Serial  (s) 2CE0440QNQ



wyniesiono go z mieszkania na muranowie razem z aparatem
nikon(niestety modelu i seriala nikt z domownikow nie pamieta. :chory:



Jak by ktoś go widział 
na allegro lub innych aukcjach proszę o kontakt



500900@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że zgłosiłeś się na policję. 

Obecnie co 4te włamanie jest już odnajdywane, w warszawie większość złodziei ma swój teren. 

Jeżeli ukradli ci w miejscu gdzie mieszkasz - teren był wcześniej obserwowany.

Po takich włamaniach jest lepsza szansa na znalezienie włamywacza.  

Jeżeli laptop ma Serial na jakiejś naklejce - to jest problem. Naklejki można zmienić, czy dodatkowe plastikowe emblematy.

 

Kolejna dobra rada - twój serial jest już widoczny w google - chociażby twój link który utworzyłeś. Teraz laptop to albo trafi do pasera na zmiane numerów, albo już jest na handlu typu Wolumen czy inne bazary gdzie takie rzeczy sie sprzedają.

Polecam odwiedzić Komendę Policji - zostawienie danych sprzętu. Z czasem sprzęt może się odnaleźć.

Allegro na dzień dzisiejszy odpada - jak to zawodowcy, to sprzet już poszedł dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia, mojej Matuli włamali się do mieszkania co prawda w Łodzi na retkini  (4 grudnia 2012r.) też zniknął Laptop. Musieli obserwować bo włamali się w biały dzień w godzinach 13-16. Policyjni technicy którzy przybyli na miejsce zbadać ślady, stwierdzili że to już czwarte włamanie tego dnia, a od 3 miesięcy był spokój.

 

Jedno co ciśnie mnie się na myśl to na pohybel z nimi, człowiek ciężko pracuje by coś mieć, a taki jeden z drugim ukradnie... :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nie prędko sie to zmieni ze ludzie przestaną kupować kradziony towar bo przeciętnego "Kowalskiego" nie stać iść sobie po miesiącu pracy kupić np laptopa jak to w innych krajach po miesiącu np w UK możesz sobie samochód kupić. Złodziejstwo było jest i będzie i my tego nie zmienimy niestety. Ja jestem za kara jak to kiedyś było w krajach egipskich ukradleś to publicznie ci rękę ucinali metoda mega skuteczna wielu juz by nie zaryzykowało kradzieży :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem za kara jak to kiedyś było w krajach egipskich ukradleś to publicznie ci rękę ucinali metoda mega skuteczna wielu juz by nie zaryzykowało kradzieży

 

+1

Co więcej jestem za karą śmierci, bo dlaczego mam utrzymywać mordercę, aż zejdzie z tego świata, często są to długie lata. Uważam, że takim ludziom nie przysługują żadne prawa.

Mówiąc krótko: Kula w łeb, albo kara śmierci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej jestem za karą śmierci, bo dlaczego mam utrzymywać mordercę

 

Chrzescijanizm nam nakazuje.. Ja jestem bardziej za karą więzienia, ale taką ciężką pracą. 5-10 lat w kopalni, czy innych ciężkich robót, a poczuł by co to kara.

W innych krajach to potrafią kobietę zabić za zdradę. 

Mówiąc krótko: Kula w łeb, albo kara śmierci :)

Zapytam inaczej. Zabójcą był np: Twój tata. Sąd daje mu kulkę w łeb.

A po 2latach - ups, pomyliliśmy się.. Tata był niewinny.. Jak byś się poczuł?

 

ZIP - komendę zaliczyłeś? Jakąś nadzieje dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komenda mnie odwiedzia , dokladnie to mieszkanie mojej dziewczyny.

Kase za sprzet dostane z pzu wiec mniejsza o to ale utrudnie im handel jak moge.

Tak naprawde to strata gotowki nerow i czasu

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapytam inaczej. Zabójcą był np: Twój tata. Sąd daje mu kulkę w łeb.
A po 2latach - ups, pomyliliśmy się.. Tata był niewinny.. Jak byś się poczuł?

 

Sama zmiana prawa i wykopnywanie kary śmierci nie wiele da. Poza tym takie radykalne zmiany wymagaja zmiany całego systemu. Podobnie jak w CA. Zmieniasz głośniki i ida za tym kolejne zmiany. Zdaje sobie sprawę, że jest wiele osób oskarżonych bezpodstawnie/omyłkowo, ale jest to procent marginalny. Swoją drogą co to za kara śmierć? Nikt z nas wiecznie żył nie będzie. Każdego to czeka, nawet najbardziej prawych ludzi.

Powołujesz się na chrzescijanizm, ale nie zapominaj, że w naszych więzieniach jest pewnie z 95 % chrześcijan, złodzieje, gwałciciele, mordercy...

P.S. Swoją droga dodam, że przykład z tatą nie jest trafiony, bo pochowaliśmy go prawie 17 lat temu, jak miałem 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...