Skocz do zawartości

Nowe Car audi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pare pytan dla znawcow tematu jako ze zaczynam swoja przygode z naglosnieniem samochodowym. Mam  w aucie radio (golf mk1 cabrio)Alpine cde-9880r chcialbym zamontowac nowe glosniki oraz wygluszyc samochod.

 

Pytanie 1 Czy jest sens zakupu glosnikow Helix esprit e52c bez montarzu wzmacniacza ( jakie macie opinie o tych glosnikach jakies sugestje)

Pytanie 2 Jakie przewody beda lepsze 1,5mm czy 2mm planuje kupic Detz smoky line (prosze o opinie o tych przewodach)

Pytanie 3 Czy jesli nie zdecyduje sie na wzmacniacz glosniki Helix b 52c beda wystarczajace

Pytanie 4 Jesli wzmaniacz to jaki jesli sie zdecyduje mam w planch ALPINE MRV-T500 V12 lub jakies inne Alpine z seri V12 ( jakie macie opinie o tym wzmacniaczu)

Pytanie 5 Na tylniej polce mam glosniki czy jest sens je zostawiac ew. wymieniac na inne ( JBL GTO 10014 250mm) czy moze kupic nowa polke i usunac glosniki jesli zostawie tylko 2 glosniki z przodu bedzie wystarzajaca

Pytanie 6 Jak to bedzie grac na tych glosnikach z radiem wzmacniaczem i po wytlumieniu auta

Nieche tuby nie zalezy mi mocnym  basie chce dobrego czystego dzwieku z normalnym basem. Na glosniki wzmacniacz kable mam do wydania +,-  1500-1700zł

 

Pozdrawiam wszystkich i prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę FAQ Nazara dodatkowo :)

 

BTW tutaj na forum zdarzają się czasem nadgorliwi entuzjaści "bananów" ale WRÓŻKI jeszcze chyba nikt nie uświadczył - głównie dotyczy 6 pytania ale pozostałych także :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chlopaki sie nabijaja to moze ja wyjasnie

 

jakbys troche poczytal to forum przed zalozeniem tematu to bys wiedzial ze tutaj nikomu sie nie chce powtarzac podstaw po raz setny

 

niestety albo sam sobie poszukasz odpowiedzi na te pytania albo zmieniaj forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze szybko, bo widze ze Powalka juz krazy :lol:  Stary poczytaj troche, bo jak przeczytasz swoje pytania i sie zastanowisz to zrozumiesz, ze powaznie potrzeba czlowieka z nadnaturalnymi zdolnosciami, zeby to rozkminic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa z tych pytań sama w sobie to banał i gość sam sobie przeczy, nie wie czy wzmak potrzebny ale jak zagra bez wzmaka,i kolejne czy ze wzmakiem będzie git czy nie? jeśli wzmak to jaki? ale po co pyta skoro już jakiś tam plan już jest, nie chce skrzyni? ale chce mieć mocny bas, nie wie co pisze wsumie ale większość tak robi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja proponuje luźny dział, dla nowych gdzie będzie faq oraz najczęściej czytane tematy bo wsunie nie oszukujmy się, wpisując byle jaka fraze wyskakuje x stron których po prostu nowym się nie chce czytać a i tez nic nie rozumieją czytając bo dla jednego helix i morel będzie to samo, głośnik jak głośnik,jeden poleca jedno drugi drugie, tak samo w takim dziale kto zechce coś pomoc pomoże nie to trudno. ostatnio i tak tematy nie znikają a wypowiadają się ludzie którzy maja dany towar lub mieli,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...