Skocz do zawartości

Co powiecie o tym wzmaku?


Korca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu szukam mocniejszego wzmaka za nieduże pieniądze. To wszystko.

To moje początki w CA więc z czasem moje wymagania wzrosną.

 

A co o tym sadzicie? MCHAMMER 5.1 

http://allegro.pl/wzmacniacz-samochodowy-mchammer-5-1-3550-watt-i2995353708.html

 

Wygląd mi się podoba więc ładnie by się w bagażniku prezentował, ale co ma w środku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytałem, może i za mało. Wiem że lepiej kupic firmowe, sprawdzone sprzęty. 

Poprostu potrzebuję wzmacniacz, 4 kanały, moc 360-400W w RMS przy 4ohm. 

Nie mogę znaleźc takiego, kasa mnie ogranicza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie znajdziesz takiego wzmacniacza za takie pieniądze - proste jak drut. Kupisz - będziesz płakał, że badziew, albo będziesz sobie wmawiał, że masz wzmaka, co ma 400 wat. Za taki opis, to bym nakopał do d..y - przecież najmocniejsze 4, 5 kanałówki za grube pieniądze nie mają takich mocy, a 150 - 200 zł, to licz sobie, że ma ze 4 x 50 + ze 150 na suba. Więcej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz jakichś sensownych mocnych 4-kanałów to rozglądnij się za wzmakami typu Sherwood A100x4 lub Magnat RX44. Rewelacyjne one nie są, ale watów trochę mają i zagrają na pewno dużo bardziej sensownie niż te wynalazki typu Raveland. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Kolega podpowiedział że najlepszym wyjściem będzie kupic 2 wzmaki, osobno pod zestaw przedni i osobno pod suba i tak też będę musiał zrobic.. 

Więc jak na razie to będę szukał piecyka 2x 75/100W w RMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jak mnie to WQr. Ludzie Zamiast przejrzec gielde forumową to wola wybrac najtanczy wzmak na allegro i oczekiwac magii.

Tyle sprzętu taniego i drogiego mozna u nas znalezc, tak samo na Allegro ale za to zdrowo rozsądnie lepszego od tego syfu co m.in. zaprezentowałeś.

Ja za 140zł nie moge sprzedac Concorda QD200, ktory znacznie lepszy od tych pierdół. :D:rotfl:

 

w/w wzmak nie dysponuje taką mocą jaka jest napisana na aukcji.

 

Wykasuj ta auto reklamę na wzmacniacz!

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jak mnie to WQr. Ludzie Zamiast przejrzec gielde forumową to wola wybrac najtanczy wzmak na allegro i oczekiwac magii.

Tyle sprzętu taniego i drogiego mozna u nas znalezc, tak samo na Allegro ale za to zdrowo rozsądnie lepszego od tego syfu co m.in. zaprezentowałeś.

Ja za 140zł nie moge sprzedac Concorda QD200, ktory znacznie lepszy od tych pierdół. :D:rotfl:

 

w/w wzmak nie dysponuje taką mocą jaka jest napisana na aukcji..

kolega dobrze prawi polać mu :) 

wiekszość ludzi kupuje oczami, a co za tym idzie pozniej biduja i pytaja jak to, przecież miał mieć moc?  :rotfl:  a tu zonk...

 

Na forumowej giełdzie znajdziesz pewny sprzęt i w dodatku za przyzwoite pieniądze.. 

więc czas sie rozejrzeć :) 

 

Myśle również że przyzwoitą opcją by było dla Ciebie Alpine MRV F300 V12, naprawde przyzwoity wzmak, za rozsadne pieniażki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...