Skocz do zawartości

Życiowy Błąd z zakupem:( Jak coś z tego wyciągnąć?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Niestety jestem świeży, po tak samo świeżym zakupie radia :((.
Problem polega na tym że w swojej życiowej mądrości, doszedłem do wniosku że sam poszukam radia, miało być tanio więc wybór padł na PIONEER MVH-150Ui. Niestety dopiero po fakcie zakupu stwierdziłem że może by zainwestować jednak większą kwote w moje CA, i w tym wypadku zapoznać się z opinią innych (sam jestem zielony jak trawa po deszczu na Narodowym). Znalazłem forum, zarejestrowałem się, i wyszukiwarka zdradziła mi podstawowy błąd którym wydaje się być to radio. 
Mój błąd, posypuję głowę popiołem. Ale pytanie brzmi czy da się to jakoś uratować??
Mam radio, mam materiały na wygłuszenie drzwi, mam samochód (dacia logan kombi) i mam 1000zł na to żeby jakoś wybrnąć z tej patowej sytuacji. Co jest mi w stanie pomóc? Jakie głośniki? Jaki wzmacniacz? Czy jest sens instalacji głośników w tylnych drzwiach? Czy sub będzie konieczny?

Kilka informacji podstawowych:
auto: dacia logan kombi (rozm gł: 130 mm - oryginał, wolałbym nie przerabiać chyba że będzie to konieczne)
rodzaj muzyki: hip hop, house
budżet: 1-1,2 tys zł 
Dla odpowiadających. Czytałem forum, starałem się znaleźć wątek który byłby w stanie mi pomóc.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...