Skocz do zawartości

Civic VI gen :)


Szubik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to cos w miejscu polki jest tymczasowe jak napisalem, bo nie moglem elipsow wsadzic tam nidzie wiec musialem troche do gory podniesc zeby jakos elipsy wsadzic. Ale za 2 tygodnie powinna byc polka z laminatu wiec jak bedzie juz calosc gotowa wteyd pokaze fotki. Narazie musze skonczyc panele na drzwiach pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dosc ze zabudowa jak z wiejskiego tuningu to jeszcze zdjecia tak zrobione jak zabudowa

Nie rozumiem takich postów :hyhy:

Szubik pokazuje to co ma w obecnej chwili zobaczcie na jego staż na forum,zabudowa powstała przed zarejestrowaniem się na nim więc po co te wrzuty :P

Myślę że autor tematu odwiedzając to forum przeglądając inne instalacje z czasem ogarnie swoją instalacje CA z resztą nie wiem jak Wy ale ja zaczynałem z takim sprzętem że teraz to aż szkoda gadać :P

Dajcie skończyć mu tą zabudowe tak jak chce a wy ciągle nalegacie na foty nieskończonego "dzieła" więc co tu się dziwić :zly:

Nie przerazac sie tym czyms co jest zrobione na elipsy tam bedzie polka z laminatu ktora zakryje boki zabudowy
Te pudła na elipsy wyglądają jak pudełka po butach ... czy to wygląda lepiej niż na początku ?

więc po co ten post noname :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko jest kwestią gustu, kolory, marki samochodów, dziewczyny, etc

Jednak jak już coś się robi to należałoby się do tego przyłożyć w miare swoich możliwości manualnych i finansowych.

To, że User Szubik niedawno sie zarejestrował i ma 10postów nie ma tu za wiele do znaczenia. Forum można przeglądać bez rejestracji na forum, są też inne fora o podobnej tematyce. Toteż dziedzina CA jest u nas (znaczy sie w Polsce) coraz bardziej ogarniania i wypadałoby zwrócić na to uwagę.

 

Sama koncepcja zabudowy jest ergonomiczna, popularna. Jednak Szubik, chodzi o jej wykonanie, o dokładność. Mowa o głośnikach 6x9 w skrzynkach przypominających pudełka po butach. Raz, że takie głośniki są typu free-air i nie wymagają objętości do pracy, zwłaszcza tak małej. Następna sprawa to sens stosowania głośników współosiowych z tyłu - tutaj kwestia dyskusyjna. Wreszcie samo wykonanie skrzyn pod suby. Widać na zdjęciach, że nie stoją równo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak już coś się robi to należałoby się do tego przyłożyć w miare swoich możliwości manualnych i finansowych.

Nom ale możliwości są różne tak jak i ludzie

To, że User Szubik niedawno sie zarejestrował i ma 10postów nie ma tu za wiele do znaczenia. Forum można przeglądać bez rejestracji na forum, są też inne fora o podobnej tematyce.

Ma znaczenie i to wielkie bo będąc na tym forum inne mnie nie interesują czy ktoś ma konto na innych hmmm a niech ma i na 65 co to mnie interesuje :P

Toteż dziedzina CA jest u nas (znaczy sie w Polsce) coraz bardziej ogarniania i wypadałoby zwrócić na to uwagę.
Nom ta od razu gdyby tak było to voice kraft nie miał by klientów a ma i to sporo więc hmmm CA wzbudza uwagę ale osób które wogule się na tym nie znają i nie zwracają na to uwagi
Sama koncepcja zabudowy jest ergonomiczna, popularna.

Nom nie napisał bym tak bo każdy robi co chce :P .Ja osobiście spotkałem się z nie jedną instalacją bez suba która przyzwoicie grała

Jednak Szubik, chodzi o jej wykonanie, o dokładność.

To twoje zdaje ale nie wypowiadaj się za innych

Wreszcie samo wykonanie skrzyn pod suby. Widać na zdjęciach, że nie stoją równo...

Nie każdy robi zabudowe na pokaz i czy jest równo czy nie,to jest mało ważne bardziej interesuje mnie wydobywany dźwięk :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie samo wykonanie skrzyn pod suby. Widać na zdjęciach, że nie stoją równo...

Nie każdy robi zabudowe na pokaz i czy jest równo czy nie,to jest mało ważne bardziej interesuje mnie wydobywany dźwięk :P

 

Wybacz, ale to zabudowa ewidentnie na pokaz - czerwony kocyk, diody. Wiec nie popadaj w paranoje. Ogólnie czekam na efekt końcowy, wtedy skomentuje. Cieszy oko to, ze kable są pochowane (na wcześniejszych fotach lezą luzem), ale ogólnie trochę nierówno to wszystko wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale to zabudowa ewidentnie na pokaz - czerwony kocyk, diody. Wiec nie popadaj w paranoje.

kuuudlaty, nie popadam w paranoje gdyż nawet nie ma takiego powodu

Co do zabudowy na pokaz nom ja nie będę wypowiadał się za właściciela a tym bardziej domyślał bo twoje argumenty mnie jakoś nie przekonały hmmm czyli czerwony kocyk i diody (neony) sposób na pokazanie się :P

Ogólnie czekam na efekt końcowy, wtedy skomentuje.

Jak pisałem wcześniej właśnie efekt końcowy się liczy tym bardziej że autor tematu planuje jakieś zmiany

Cieszy oko to, ze kable są pochowane (na wcześniejszych fotach lezą luzem)

Jednak widać jakieś pozytywne zmiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie którzy ludzie z forum widze ze dalej czytac nie umieja :P)...

Po 1 nie jest to na pokaz bo sie tym nie lansuje nie wiem nie otwieram klapy po miescie czy cos lubie poprostu patrzec na cos co chociaz probowalem zrobic.

Po 2 czerwony koceyk niebieskie diody ok teraz pytanie do paru panow:)) nie bede mowil ktorych ...

Czy na fotce z czerwonym kocem widzicie gdzies tam jakis neon?? hmm nobo nie wiem ja nic nie widze i nie pamietam zebym mial takie cos hah! ale wyraznie jest napisane ze to stara zabudowa :P) nic z niej nie zostalo nawet czerwony kocyk.

Po 3 neon tak jest neon ale w nowej zabudowie z eko-skaju czy jak to tam sie zwie ktory ma kolor jasnego beżu.

Po 4 chce ktos okulary do czytania?:PXD Skoncze calosc to pokaze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...