Skocz do zawartości

Co do Crunch Drive System


Lopes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Dawno mnie nie było na forum, ale powracam ! :) Noo i od razu z prośbą o pomoc od was :) Jako, że na rzeczy się znacie to potrzebuje dobory sprzętu do zakupionej w sobote skrzyni Crunch -> http://allegro.pl/duza-tuba-skrzynia-crunch-drive-dv-12bp-2x600w-i2997640005.html :) Chodzi mi o sprzet do tego :) Jaki wzmak ? Kable :) Może kondensator by też sie zdał :) Skrzynia w RMS ma 500W po 250W na głośnik :) Maksymalnej 1000W :) 

 

Aaa i no da rade podłączyć to pod Sony Xplod CDX-Gt24 ? Bo coś mi sięwydaje, ze to nie nada i trzeba by też jednostkę sterująca wymienic :) 

No ale ja tu sie nie mądruje czekam na pomoc ekspertów :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiła mnie ciekawa oferta :) BO za dobrą cenę kupiłem :) A nie wiem jaki sprzęcik teraz do tego dobrać :) I nie lubie komentarzy typu "czytać" bo forum jest od pomagania a nie od odsyłania do kolejnych tematów :) A jeśli już taka jest jego funkcjonalność to byłbym wdzięczny za podawanie linków :) Też mam forum tylko, że o innym nachyleniu ale też podobnym i u mnie nie toleruję czegoś tkaiego jak "idz i se przeczytaj" :) Jak ktoś chce pomóc to pomaga a nie nabija postów takimi wpisami, które mi w niczym nie pomagają :) Pozdrawiam :)

 

Aah co do muzyki to hm.. głównie electro house, troche doubstepu w każdym bądź razie lubie czućbass w autku :) Aa kasa too był oby miło jak bym się w 300-400zł zmieścił :) BO w sumie celujęw używki raczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...