Skocz do zawartości

Wzmacniacz by Mac Audio?


Mixer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mac audio leży i czeka...podłączyliśmy na starym wzmacniaczu...nie mam się kiedy za to wziąć...do tweeterów narzeczona będzie mi robić "domki" z żywicy i włókna...telefonem nagrałem jak to chodzi ale ze względu na temat "tabu" nie wiem czy mogę tu wkleić tym bardziej mało związane z tematem mac audio..jak coś to mogę podesłać na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak. Wczoraj nie byłeś taki mądry.....

 

Jaki mądry?? :P a jak myślisz tą "papę" z drzwi ściągałem 2 tygodnie temu??:)

 


Jacek, opalarka pogarszala sytuacje.

 

aż dzisiaj sprawdzę jak APP schodzi pod opalarką, jak będzie do d...py, to będę musiał "poprawić Danielakiem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aż dzisiaj sprawdzę jak APP schodzi pod opalarką, jak będzie do d...py, to będę musiał "poprawić Danielakiem" :)

schodzi pod opalarką...ściągaliśmy opalarką i albo zejdzie w całości a jak za mocno przygrzejesz to najlepiej ogarnij sobie mała szpachelkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje maty to nie jest APP tylko maty bitumiczne ( grubość około 1-1,5 mm) stosowane fabrycznie do wygłuszania np. podłogi w autach.Kleiłem je latem na porządnie odtłuszczone powierzchnie drzwi. Po trzech latach nie zauważyłem aby pękały lub się odklejały. Zapewniają niezłą sztywność ale czy mają jakieś inne cechy predysponujące je do CA tego nie wiem.Moim zdaniem po porządnym przyklejeniu (solidne odtłuszczenie blachy i dogniecenie np. małym wałkiem ) nie sprawiają problemów a zakup nie jest kosztowny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nubi3 zależy też od tego jaki masz kolor auta, jedne się nagrzewają bardziej inne mniej

 

Ostatnio gadaliśmy o tym z kumplem. Co z tego, że masz biały samochód jeśli i tak w upał będziesz miał conajmniej 60 st. C w środku ;)

Jednak to torszkę mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już chyba o jakie chodzi :) Kupowałem (o ile to te) w sklepie z farbami i lakierami samochodowymi, w aucie często widziałem takie na nadkolach. Rzeczywiście są grube i ciężki. Zaglądałem po roku do drzwi i wszystko jak należy. Są bardziej plastyczne jak APP czy Ball.

 

Jak się AMKI podobają (?) bo ja kiedyś skrytykowałem w ciemno, ale teraz bym już tego tak pochopnie nie zrobił - za te pieniądze bomba moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem, ze woofer jest bardzo fajny, TW pod aktualnym wzmakiem pewnie jeszcze nie pokazał na co go stać (najbardziej podoba mi się zdrapana naklejka z tyłu TW :P )

po odpowiednim ukierunkowaniu i dobrym wzmacniaczem zobaczymy na co stać ten zestawik ;)

a co do APP to moim zdaniem masakra, kruszą się w rękach jak wyschnięta kromka chleba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zdania ze pekajace app to szit i lepsza jest dobra dekarka na blachę. Co do mac audio bo temat trochę zboczyl to miałem i 3000 i 6000 to ma po 70w na kanał i jakość na poziomie axtona czy signata roc ale mało zwartego kopa na ten wf. Ja ich finalnie uzylem pod budżetowego suba i tak też sprzedałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem, ze woofer jest bardzo fajny, TW pod aktualnym wzmakiem pewnie jeszcze nie pokazał na co go stać (najbardziej podoba mi się zdrapana naklejka z tyłu TW :P )

po odpowiednim ukierunkowaniu i dobrym wzmacniaczem zobaczymy na co stać ten zestawik ;)

a co do APP to moim zdaniem masakra, kruszą się w rękach jak wyschnięta kromka chleba ;)

jak musialem drzwi wymienic i zrobic od nowa wygluszenie , juz nie chcialo mi szukac po necie mat , tylko podjechalem do blacharsko-lakierniczego , wzialem od goscia maty niby z folia alu, pozniej jak wyklejalem to na drzwi , myslalem ze goscia zabije , folia to byl posrebrzany papier , a maty tak jak mowiles kruszyly sie ,pekaly niesamowicie, chyba mu tam lezaly te maty kilka lat, polowe z tych mat wywalilem odrazu do kosza i pojechalem po rolke dekarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...