Skocz do zawartości

Wzmacniacz by Mac Audio?


Mixer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem...nie wiem albo jestem ślepy albo nie umiem szukać :mur1:

 

Czy ktoś miał styczność ze wzmacniaczem Mac Audio Cyclone 6000 bo zamierzam go zamontować ale chce się też dowiedzieć czegoś więcej na jego temat i osób obeznanych w temacie :)

 

Jeżeli istnieje podobny temat a ja go nie znalazłem to prosiłbym o podczepienie go do istniejącego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coraz więcej teoretyków pączkuje nam na forum, którzy wolą pisać lub czytać o sprzęcie zamiast słuchać.

 

Lubię słuchać i to bardzo...chodziło mi bardziej o to czy ktoś miał z nim styczność bo w necie ciężko znaleźć nawet parametry o nim dlatego stąd moje pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję, że zrozumiałeś przekaz mojej wypowiedzi i nie odebrałeś jej jako suchej szydery. Masz już tego wzmaka czy chcesz kupić?

Zrozumiałem :) dostałem tego wzmaka i dopiero zaczynam się bardziej zagłębiać w temat CA .dzisiaj będzie zakładany wiec zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkgustav, zakrywałeś czymś otwory technologiczne czy tylko samą matą??

 

 

Za czasów APP była sama mata. Jak zacząłem robić porządnie to i blacha znalazła swoje miejsce

 

http://imageshack.us/g/1/9994938/

 

Tu nie widać, bo nie chciało mi się fotkować każdego nita ale blaszki są w każdym otworze.

 

Po poprawieniu drzwi wiem, że jeśli chcesz mieć dobre granie to trzeba wydać te 300zł na maty i kawałek blachy albo nie robić wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APP są jak najbardziej dobre do wygłuszenia, nie mam nic do ich właściwości, są zdecydowanie lepsze od dekarki, najbardziej odczuwalne właśnie na otworach technologicznych. W żadnym wypadku nie podpiszę się pod słowami, że albo jakieś GMS, STP, itp. albo nic :) Lepsze 3 siwe, jak 3 łyse :rotfl: Odklejanie, pękanie - wszystko zależy od staranności podczas ich nakładania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wypowiadam się za siebie :D U Nubiego przy bardzo zacnych klockach są zdaje się APP, On nie narzeka, ja drzwi ostukałem - beton dla mnie i to przy jednej warstwie :D Odsłuch jaki miałem przyjemność doświadczyć, potwierdza, że spełniają zadanie jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...