Skocz do zawartości

JL vs rockford


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.chialbym prosic o mala pomoc w dobraniu glosnika.zastanawiam sie pomiedzy JL Audio 12w3v3-4 a rockford p3d2-12.sub bedzie gral w skrzyni zamknietej,samochod to sedan bez grodzi,glosnik bedzie zasilany piecem KENWOOD KAC-1023 (od kolegi z forum :) przy okazji pozdrawiam :). ktory waszym zdaniem lepiej zagra ?

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL będzie bardziej miękki. RF z większym kopniakiem nieco.  Kupujesz nówkę, czy używkę? Jak nówkę to RF taniej wyjdzie. Nie mniej jednak z jednego jak i drugiego będziesz zadowolony :wink2: Osobiście jeśli nówka, uwzględniając cenę... P3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chce kupic nowke :)



w jakiej skrzyni lepiej zagra RF P3? mam mozliwosc kupienia p3 w szczelinie i niewiem poniewaz zawasze mialem suby closed i niemam porownania.duza roznica jest w jakosci miedzy szczelina a closed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF (ale P2) miałem w klozecie. Wiec Ci nie podpowiem konkretnie co do budy i różnic. Ale w BR pewnie będzie głośniej i z większym trzęsieniem. W klozecie bardziej kulturalnie, szybciej, lepiej zklei się z przodem. I głośnik dłużej pożyje zapewne. Idealnie byłoby porównać oba głośniki pod Twoim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wlasnie ja mam teraz p2 w klozecie i ciekawi mnie jaka bedzie roznica miedzy p2 w klozecie a p3 np w szczelinie

 

Dlaczego w szczelinie? ja bym bardziej porownywal pierw te dwa glosniki w klozecie. Pozniej w szczelinie. O to mi chodzilo. Miedzy P2 a P3 chyba az takiej wielkiej roznicy w graniu nie ma. Poza dodatkowymi 200W mocy na korzyśc P3. Więc troszkę głosniej i więcej zamieszania w aucie. A BR to już inna sprawa. Sam ciekaw jestem. Na testach mam RF HX2... 10". W klozecie już dosyć rozegrana. Na bank będzie przetestowany w BR. =) Wtedy się okaże tak naprawdę ile więcej tego zamieszania =) jak z zejsciem nadal. Bo o mięcho się bym nie martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być mayer? :wink2: Nie żebym był no ten no sie czepiał =D Tak na poważnie... kup w takiej dedykowanej BR skrzynce jeśli już. Do porównania... zamknięta łatwiej sklepać, czy wsadzić w jakąś zblizoną pojemnościowo, zalecanie używkę. A nuż ktoś Ci takową zamknięta użyczy. Porównanie będziesz miał. Jak będziesz miał tę zamkniętą. Koniecznie wygłusz. Ja testowałem pierwiej bez wygłuszenia (bo te szczątki waty to wygłuszeniem nie nazwę) i nie grało tak jak po porządnym wygłuszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak zrobie tylko teraz bede musial poszukac  sklepu CA w wawie w ktorym beda oba glosniki :) 



tylko nadal niewiem czy brac p3 w closed czy w szczelinie.czy duza roznica jakosci jest miedzy closed a szczelina?niemam gdzie porownac :(



http://moto.allegro.pl/rockford-fosgate-p3d2-12-p3d4-12-ultra-basowy-sub-i2964760437.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...