Skocz do zawartości

Nawigacja do telefonu


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z was używa telefonu jako nawigacji. Potrzeba mi czegoś na Androida, wszelkie za i przeciw mile widziane.

Pożądane funkcje:

- dokładna nawigacja (tu może ktoś mi podpowie czy Automapa na Androida jest równie dobra jak na Win CE :?: )

- możliwość ustalania trasy z wieloma punktami

- bieżące powiadamianie o zdarzeniach drogowych (wypadki, korki etc.)

- aktualne fotoradary, suszarki

- wygodna obsługa

 

Generalnie szukam jakiejś opinii czy Automapa i Tomtom w wersji komórkowej są takie jak te z PDA :) a może istnieje lepsza alternatywa :?:

 

Telefon przeznaczony do tych działań to Samsung Galaxy Note 1.

 

Testowałem jakąś betę z Automapy ale szału nie było. Tomtoma nie próbowałem, jedyna z jaką dłużej obcowałem to symbianowa Nokia Maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z garmina jestem zadowolony zarówno z CNE jak i UMP http://ump.waw.pl/ .

ump nie ma tmc ale sprawdza się po bezdrożach (w terenie). 

W CNE warto wpisywać kod, gdyż lądowałem już w miejscowościach o takiej samej nazwie kilkadziesiąt kilometrów dalej.  :wsciekly:

Lubię iGo ale mam stare a do CNE darmowe aktualizacje cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedyś się najlepiej sprawdziły jeżeli chodzi o trasę to mapy google tyle że tam informacji innych to nic nie podaje

Ja tam żadnej nawigacji nie testuję na trasach z danej miejscowości do innej. Google mapy sprawdza się gdy się wjedzie do obcego miasta i trzeba znaleźć konkretny punkt, typu hotel, sklep itp. W sumie to nie ma żadnej nawigacji, która wytyczy idealną trasę, np.: ze Szczecina do Rzeszowa, ktoś kto jeździ po kraju i zna drogi sam wie którędy najlepiej jechać, czasami nawet przez niesamowite wiochy, ale szybciej, równiej itp. Nawigacja tylko i wyłącznie do znalezienia czegoś w obcym mieście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam na PDA Automapy i jak nie znam trasy to bardzo się przydaje, a do tego oczywiście odpowiednie powiadamianie i uważam że jako narzędzie w trasie jest nie tyle niezbędne co bardzo pomocne zwłaszcza jak się gdzieś nie jechało. Szukam takiego samego rozwiązania na telefon po prostu :)

 

P.S. W zależności od wybranej trasy przez wiochy też prowadzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na symbianie Sygic'a...Czytalem ze przeciez na androida tez sa... Darmowa i bdb moim zdaniem.

 

 

Uzywam na androidzie (HTC OneX), nie jest darmowa, ale mozna sobie poradzic ;) dobry program i dziala bez zastrzezen, ma wszystko co potrzeba, graficznie tez ladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...