Skocz do zawartości

KENWOOD KMD-PS970R - nie włącza sie ;/


Vesper_G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dostałem dzisiaj radyjko od znajomego KENWOOD KMD-PS970R. Oczywiście jest z nim cos nie tak. (b jakby mogło być inaczej jak dostaje sie cos za darmo ;P) Wiem że jest to dość stary sprzęcik ale jak na razie nie potrzebny mi lepszy w busie a nie chce wydawać kasy na jakiegoś pionierka albo innej firmy radioodtwarzacza. (bo nie po to założyłem ten temat) Ale wróćmy do zasadniczej sprawy. Radio podłączyłem do samochodu. Po przekręceniu kluczyka reaguje tylko przedni panel (tzn. przekreca się - odwraca), ale poza tym żadnej reakcji - jakby bylo martwe. Wyświetlacz także nie reaguje. Czytałem ze kilka osób na forum miało problem z jakąś przetwornicą. Wie ktoś o co chodzi? Opłaca się to robić w tym radiu i czy budżet naprawy nie przekroczy wartości tego Kenwooda? ;D

 

Taśme sprawdziłem i jest chyba ok. tzn patrząc na nią nie jest w żadnym miejscu przerwana, naderwana, przetarta, itd. Patrząc na całą plyte główna nie widze nigdzie jakichkolwiek przebarwień, wybrzyszen kondensatorów i innych jakichkolwiek oznak nadpalenia czy tez zwarcia. Ma ktos jeszcze jakis pomysł? ;D
Tutaj zdjęcia:

 

post-11252-0-24671200-1358460898_thumb.jpg

post-11252-0-47634300-1358460907_thumb.jpg

post-11252-0-12266300-1358460919_thumb.jpg

post-11252-0-23902900-1358460929_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...