Skocz do zawartości

Cadence S2-W10-D4 TESTY !


michal2811
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oni chociaż ceny maja odpowiednie towar jakośc cena.

 

A ty kolego masz chyba jakieś jednak kompleksy co do firmy Peiying może ty masz go w ofercie i sprzedajesz na szeroką skalę i tak bronisz haha .

P.S na twoich postach najmniej mi zależy chciałem zobaczyć przekonać się jak te głośniczki grają i to uzyskałem .

Dla twojej informacji suby zamówione zostały ze sklepu po co dorabiać allegro ?

 

:wink: :wink:

:wink:

 

Bo to nie sa suby do SPL trzeba było BM za 190 kupic to by spełnił a nie za tysiaka dwie sztuki tego czegoś...

 

Też widzę ze kolejna osoba która jest fanem renomowanej firmy BM :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro postaram się nakręcić suby w aukcji i zobaczycie sobie jak się sprawują .

 

A wszystkich których ciekawi ta firma ale szkoda im było zainwestować zeby sie przekonać i podzielić się ta opinią dalej zapraszam na spota i na real sie przekonacie ile ona jest warta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim temacie odnośnie tej firmy podawane były filmiki z YT wiec tutej też nie może tego zabraknąć :wink:

 

A i kolejna sprawa pewne osoby podają ze to reklama wiec i pewnie myślą że nie mam wogóle tych subów wiec sobie zobaczą że jest inaczej...

 

napisałem juz raz po co mam wymieniać wiecej i bardziej Cie dobijać ze wydałeś tysiaka a mogłeś nawet połowy z tego nie wydać....

 

 

Kolego z tego co widzę to ty bardziej przeżywasz tą kasę niż ja . :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spokój bo zamkne ten chlewik i tyle... Szymek, co Cie tak boli? Napisałeś co Ci lezało i juz raczej wystarczy...

 

Rekalama? Po czasie i tak wszystko samo sie zweryfikuje...

 

A z drugiej strony, i BM robi rzeczy które nie sa złe...

 

Jakby pojawiła sie 8' to sam bym sprawdzil, to juz zreszta pisałem, a filmu z YT z łaski swojej nie umieszczaj, uszanuj poziom naszego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę przytaknąć Koledze Szymek - jak w cenie 1 sztuki Cadence mamy 2 sztuki BM Nuke, które robią lepszą robotę od 2 sztuk Cadence, to po co przepłacać ? Chyba, że będziemy żyć w przekonaniu, że suby za tysiaka, grają na pewno lepiej, jak BM za 500 - takie dowartościowanie się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...