Skocz do zawartości

Cadence S2-W10-D4 TESTY !


michal2811
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zakupem subów w gre wchodziły 2x10 "

Przeglądając forum , intensywnie przeglądałem posty ,, Cadence co to za firma " bo nie ukrywam ze właśnie te głośniki chciałem zakupić.

Postanowiłem zaryzykować i zakupić 2 sztuki tych głośników do testów , poprzednio posiadałem SR-10D4 .

 

Wzmacniacz jaki posiadam to Hifonics Brutus BXI2006D

 

Wczoraj dotarły do mnie suby ze względu na czas podłączyłym tylko jedną sztukę spięta w 2 oh wzmacniacz skręcony na 1/2 mocy , wszystkie podbicia poskręcałem na minimum , nie wiedziałem czego się spodziewać.

Głośnik na początku jest dość twardy ale już po czasie powoli membrana zaczyna coraz bardziej pracować .

Moc głośnika jest mega w porównaniu z RE audio jest 5x większa (modelem ktory miałem poprzednio)

Po kilku godzinach podkręciłem troszke wzmacniacz i głośnik dostal myślę spokojnie 600 Watt rmsu wiec moc która podaje producent za realna , bez problemu dawał sobie rade i myslę że spokojnie przyjął bym dużo więcej.

Do ciśnienia jak dla mnie te głośniczki są idealne.

 

W poniedziałek zrobię skrzynie pod 2 sztuki i podłącze je w 1 oh wtedy dokładnie dam znać co suby potrafią i ile w stanie są wytrzymać . Wzmacniacz w 1 oh ma ok 1,7 KW wiec ja postaram im dać max z wzmacniacza i zobaczymy czy one to wytrzymają.

 

Jesli wytrzymają te 1,5 KW to zmierzymy im ile DB można na nich uzyskać.

 

 

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie trzeba bo taki piece mam u siebie :)

Druga skrzynia już gotowa głośniki spięte w 1 oh również ....

 

:):)

 

z włocławka do wwa ma około 100km ciekawy jestem jak by one zagrały pod 3KW.... i czy w ogóle....

 

Nie ma sprawy kolego zapraszam to sobie sam zobaczysz i ocenisz jak te suby sie sprawują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie :)

Hmm 3kw... kilka sekund i pozostaje Ci jedynie wspomnienie i smród spalonej cewy...

Sam nie wiesz co piszesz i nie porównuj ich do RE...

Poza wielkim łomotem te suby nic wiecej nie prezentują...

Szpanu przed kolegami możesz narobić pod remizą bądz sklepem spożywczym a nie tutaj starym wygom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wielkim łomotem te suby nic wiecej nie prezentują...

Szpanu przed kolegami możesz narobić pod remizą bądz sklepem spożywczym a nie tutaj starym wygom...

 

To ze ty bawisz sie w remizie i popisujesz się muzą pod sklepem to nie znaczy już każdy to robi kolego :hyhy: :hyhy:

Gwarantuje ze wogóle nie widziałeś tego suba a mowa już abyś go posiadał wiec swoje doświadczenie z audio i remizą zostaw dla siebie !

 

Hmm 3kw... kilka sekund i pozostaje Ci jedynie wspomnienie i smród spalonej cewy...

 

To powinno byc logiczne dla kazdego że się spalą dla tych co twierdzia aby dać mu 2 czy 3 KW bo producent podaje max 1,2 KW wiec jesli jeden przyjmie na siebie ok 1 KW max to bedzie już duży wyczyn !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak,miałem możliwości gdyż kolega zajmuje sie importem zabawek tej firmy.

Jedynie piece mono coś sobą prezentują lecz i tutaj nie zgrywa sie cena a jakość.

Czyli moc jest ale nie za te $$$

Tak samo z Subami jesli ktoś lubi przepłaćic to owszem może sobie go kupić,lecz ja uważam nie są warte tej ceny.

 

michal2811 robisz anty reklame tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...