Skocz do zawartości

stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

stochus, motorownia zostaje, czy swap'ujesz coś mocniejszego?

przy tej glebie, twardości i oponce nie chce się szybko jeździć po naszych drogach, można powiedzieć, że mocy aż zanadto :hyhy:

audio mnie tylko interesuje hehe

 

Mógł byś zrobić zdjęcie dolnej łapy ?

ciężko cyknąć fotkę, niestety dostęp znikomy, ale wpadaj do nas na jakiegoś spota, obadamy wtedy :) Na wiosne okolica Nowej Rudy ożyje pod względem CA

 

Zająłem się drzwiami, były juz pierwsze szlify i przymiarki. Niestety brak profesjonalnych narzędzi widać gołym okiem, ale od czego jest szlifierka i szpachla :P Udało mi się znaleźć stare bardzo twarde meble, mdf się chowa.

post-3051-0-38824400-1357654821_thumb.jpg

 

Znalazłem kilka kawałków maty na garażu... Dobrze, że nie wyrzuciłem poszycia drzwi z audi- cały płat blachy z 3ma warstwami mat poszedł na otwory technologiczne. Trochę się podkleiło tu i tam, i mamy w miarę dobrze budżetowo wyklejone drzwi :hyhy:

post-3051-0-91133500-1357654984_thumb.jpg

 

W międzyczasie miluśka niespodzianka- odpalam elektrownie, wyjeżdżam sobie z garażu...

post-3051-0-01120100-1357655131_thumb.jpg

odpalam woltomierz...

post-3051-0-64113500-1357655218_thumb.jpg

cieszą te cyferki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko :wink: Ino pogratulować. Przy składaniu swoich pierwszych klocków też brałem pod uwagę helon-y =) Ciekawe jakby wypadły w moich golfowych furtkach zamiast Asów Phase :wink: Daleko do Ciebie nie mam. Może jak zrobi się cieplej można by się ugadać na małą-chwilową podmiankę wófrów do testów na miejscu =) I Świdnicę bym odwiedził he he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka firma w Angli tylko juz nie pamietam jak sie nazywa i oni szyja cale srodki razem z filcem do takich aut wlasnie w roznych kolorach...Widzialem jak wyglada "jedynka " po takiej wymianie srodka i powiem Ci ze wygladala jak z fabryki :wink: A koszta wcale nie byly duze .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakies pozadne auto!:D

 

-10 to troche za malo mozna cos przy okazji zamarznietych lapek poniszczyc;)

 

Bez pospiechu a na pewno ogarniesz i bedzie czego posluchai i na co popatrzec - ale fele mogl bys zrobic w polerke (fajnie wyglada jak wneki "szprych" sa czarne a rant i cale czolo w polerce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ruszamy ostro do przodu, mam nadzieję. :)

Wielkie dzięki za starą meblową płytę dla Krzysiek158, dzięki niemu mam podwójny front.

mkgustav, również bardzo dziękuję za te 2 śrubki od khc, dosłownie na wagę złota.

 

Skrzynka zrobiona prosto i solidnie, z możliwością szybkiego zmieniania strojenia :) Prezentuje się następująco

 

post-3051-0-93076300-1360255765_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...