Skocz do zawartości

Sony XM-1000 czy ktoś widział czy ktoś zna??


robeekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wzmacniacz sony XM-1000 czy ktoś posiadał bądź posiada ten sprzęt prosił bym o wypowiedź na jego temat dziękuje. Na forum nic nie znalazłem, w google też nic istotnego nie znalazłem. Zdjęcia:

 

 

http://imageshack.us/a/img515/8826/img0054cz.jpg

 

 

http://imageshack.us/a/img338/594/img0051zf.jpg

 

 

http://imageshack.us/a/img822/9619/img0052cnx.jpg

 

Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wiem tyle co pokazałem na zdjęciu stwierdziłem że warto tu zapytać jest tu jednak grupa starych wyjadaczy, właśnie podpinam pod zasilacz na naklejce było że żre max 50A :!: ciekawe jak to zagra...

 

 

no i podłączyłem w warunkach testowych (czytaj domowych zasilacz 20A 13.8V radio Alpine CDA 7944) na kolumnach domowych pierwsze wrażenie dobre wcześniej grałem na starym magnacie bo jakoś tak podłączyłem i już leżał i grał, a teraz magnata wsadzę na szafę tam gdzie jego miejsce było. Teraz przydało by się w samochodzie podpiąć pod jakieś dobre głośniki tylko wpierw trzeba je mieć :rotfl:

Edytowane przez robeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robeekk Poczujesz się lepiej jak go pochwalimy?

 

Masz go na blacie, podłaczaj i słuchaj. Chyba ze sprzedajesz to daj znac

wiesz czy lepiej diabli wiedzą raczej chce obiektywną opinie usłyszeć na temat tych 6 kilogramów aluminium a jak jest któryś kolega z moich okolić gotowy podjechać i przetestować zapraszam kawa jest cukier też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w ciemno muszę go odświeżyć bo spodnia blacha cała skorodowana do czyszczenia i malowania wszystkie konektory do przewodów trzeba też zrobić znaczy skompletować bo pogubione blaszki, także dużo pracy z nim ale myślę że tam drzemie stara dobra szkołą wzmacniaczy sony także gra chyba a raczej na pewno warta świeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten wzmacniacz z tym że dość dawno temu. Muszę przyznać ze bardzo dobrze go wspominam chociaż wydaje mi się że podana moc jak na gabaryty i wagę jest trochę przesadzona. Generalnie piec moim zdaniem do niezbyt wymagającego zestawu do dwóch dróg lub na tweeter i średniaki. Tyle od siebie mogę podpowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Co do połączeń w zdecydowanej wiekszości spotykanych wzmacniaczy wyjście "mostek" to plus jednego kanału i analogicznie minus drugiego, niestety musisz poimprowizować i znaleźć opcję. Jak obciązysz go głośnikiem a nie "zwarciem" :wink:  to nic nie sfajczysz.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...