Skocz do zawartości

odzyskiwanie plików


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są rzeczy ważne i mniej ważne. Filmy pewnie można ściągnąć na nowo, jeśli stracisz plik nad którym pracujesz od tygodni, problem robi się nieco większy. Może jestem przewrażliwiony, może to wynika z charakteru i miejsca pracy - nie mam tygodnia by nie było lamentów nad straconymi danymi. Zakres kopii każdemu wedle potrzeb :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnięte przy pomocy Hiren's.BootCD.12.0

 

podziękowania dla użytkownika marek717

 

ja też ważniejsze rzeczy mam w odpowiednich miejscach, ale niestety kobiety wolą mieć wszystko na pulpicie :P

 

jako ciekawostka: śmiecie z pulpitu zajmują prawie 100GB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja warzne tzrymam w chmurach . np drop box

 

Bo nasze cenne dane leżakują na zewnętrznych serwerach. Może i pewniejsze niż domowy PC. Ale ja tam dziękuje. Żadnych goglowskich drajwów itp. Dla ważnych/osobistych rzeczy. A i tych mniej ważnych. Jedyny plus, że można się podłączyć z dowolnego kompa podpiętego do neta.Jednak w dobie tanich pamięci masowych o znacznej pojemności tym bardziej dziękuję.

 

Easy Recovery Professional, im wyzszy tym lepszy...

 

Całkiem fajny soft. Z odzyskaniem plików z formatowanego dysku... odzyskał jakieś 90%. Głównie chodziło o dokumenty Office. Cześć jednak była nieczytelna. Przestawiło się kodowanie lub nie można było ich otworzyć.

 

Generalnie... skasowanie danych z dysku to nie tragedia... problem pojawia się kiedy fizycznie w tym miejscu na dysku nadpisuje się dane.

 

Jak elektronika padla to kupujrsz taki sam model i podmienisz jak mechanicznie to tanio nie bedxie

 

Dokładnie. Sam muszę zreanimować pewien swój dysk Samsunga 1TB. Na setę padła elektronika. Dysk ładnie się rozkręca... chodzi bez stuków, puków, stabilnie. A szkoda tylu filmów =/ Nie zostaje nic innego jak poszukać taki sam uszkodzony model, z ta sama rewizją płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...