Skocz do zawartości

Golf mk2 1.3i


perez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No na bas domyślam się, że dobrze się sprawdza, bo i waty produkuje, zdaje się df nie najgorszy i sprawność wysoka :) ale domyślam się, że jako mocne 4 kanały w konfiguracji 2 + 1 robi bum bum bum (jakość trochę drugorzędna w moim pytaniu - oczywiście nic mu nie ujmując :D ) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem As pod przodem , nie posiadam zwrotnic pasywnych. Muszę coś nad nimi pomyśleć bo mam jeszcze parę piecy bez zwrotnicy aktywnej do posłuchania. Co do gry As-a to mocy jest pod dostatkiem, dobrze kontroluje Oriona. Wcześniej Orek grał z Zapco Reference 500.1 i też było fajnie jednak już nie tak mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przyszła pora na zmianę grajka. Naka i Clark poszedł w świat. Trafił się ładny Pioneer Deh-P88RS, jutro testy :) Esx idzie na wysokie, na woofery wskoczy Lanzar OptiDrivePlus 150. Sprawdzę jeszcze tą setkę na wysokich, może bardziej przypadnie mi do gustu.post-4115-0-48550300-1362250371_thumb.jpg

post-4115-0-99224200-1362250526_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyszła pora na zmianę grajka. Naka i Clark poszedł w świat. Trafił się ładny Pioneer Deh-P88RS

 

 

Po przesiadce z Clariona Dxz928r na Nakamich system dostał skrzydeł.

 

Obyś teraz też mógł tak napisać ... w co wątpię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem wcześniej ale powróciłem po jakimś czasie do Clariona i o dziwo bardzo mi się spodobał. Problem tkwił w Phoenixie M25, ten wzmacniacz tak skutecznie łagodzi górę że aż mi jej brakowało. No i wspomnę jeszcze że Clarion też jest łagodny na górze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem wcześniej ale powróciłem po jakimś czasie do Clariona i o dziwo bardzo mi się spodobał. Problem tkwił w Phoenixie M25, ten wzmacniacz tak skutecznie łagodzi górę że aż mi jej brakowało. No i wspomnę jeszcze że Clarion też jest łagodny na górze.

A mi sie zawsze wydawalo ze M25 to taki "chlodny dran"....Co wcale nie oznacza ze zle gra... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grajo odsłuchane. Na początku nie byłem zachwycony, nie podchodziła mi góra w jego wykonaniu.Dół jak najbardziej ok , Dego fajnie kopią pod Lanzarkiem opti150.Podpiłem parę wzmacniaczy na wysokie , Esx q75.2, Lanzar optidrive plus 100,Phoenixgold m25, U.s.amps us-50, Precisionpower sedona apa430ix i lipton po całości. Dziś podłączyłem Hifonics vulcan VIII i trafiłem w dyszkę, góra się uspokoiła i trafiła w me gusta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co tam , będzie za to ładnie wyglądać hehe.

Skrobnę trochę o sprzęcie. Nastąpiła mała awaria i poszedł z dymem jeden Macrom.  Obecnie na wysokich plumkają Gmsy 1929 , będę musiał powachlować wzmacniaczami bo Vulcan jakoś nie bardzo sobie z nimi radzi. Są szczegółowe ale drażni mnie wokal w ich wykonaniu. Orion poszedł w świat, na jego miejsce wskoczył  Dls MW110 w 30l skrzynce strojonej na 38Hz napędzany Soniaczem xes-m3.  Zaczynam zabawę z 3 -way, trafiły się 3"  Dynaudio z Volvo :]

post-4115-0-00860800-1366062758_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Odkopię temacik. Ruszyły prace z 3-way. Dzisiaj wziąłem się za słupki, dynaki są potężne i wyszedł niezły gabaryt. Co do sprzętu to parę rzeczy się zmieniło. W komory trafiły trzynastki Dls DUP5 , zasilane są Phoenix Goldem Sapphire sa3.0x, na wysokich cykają Macromy 57.03 zasilane Hifonem Europa VIII. Hifon docelowo też ma zasilać średniaki.Za podział pasma będzie odpowiedzialny crossover Hifonics Callisto VII.Sub został ten sam, zmieniło się jego zasilanie. Pędzę go starym trapezem RF Power 1100a2.

post-4115-0-98226400-1378746383_thumb.jpg

post-4115-0-42424900-1378746397_thumb.jpg

post-4115-0-86864500-1378746413_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z osobna niezapowiadało takich rozmiarów :zdziwko: Słupki bedą asymetryczne? Wrarzenie wielkości potęgują wąskie słupki. Pewnie na miejscu kierownika nie zasłaniają tak bardzo jak na focie z tylnej kanapy. Umnie dynki po wstępnych przymiarkach prawie mieszczą się w świetle słupka.

Pozdr :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...