Skocz do zawartości

CADENCE co to za firma?


majka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jak? testował już ktoś?

 

Oprócz Pioneera i Alpine, żadna z większych firm nie posiada już swoich biur konstrukcyjnych... Resztę sami sobie dopowiedzcie, skąd się bierze myśl techniczna i produkty.

Więc skazywanie czegoś tylko dlatego ,że pochodzi z krainy ryżu nie ma już racji bytu. Kwestia jakości i wymagań odbiorcy w europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A możecie looknoć na taką budę BR dla jednej 8" na podstawie T/S ??

 

Będę teraz robił coś około 20 L netto @ 38-40 hz dla Powerbass-ES-8-D4 i tak myślałem, żeby już pasowała do Cadence S2W8-S4 :wink:

 

Myśle, że będzie Ok chociaż producent proponuje do Cadence strojenie BR na 50 hz ... wysoko jakoś ale to będzie chyba dobrze pompować ale dosyć wysoko grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy ?? Ciekawe ... i tak z tego co mi pisał ten sklep na stanie są tylko 8" w wersji S2 - 2 ohm więc mi nie pasuje ... chyba, że ktoś chce 2 szt od razu ...

Nowa dostawa będzie luty/marzec więc trzeba czekać.

 

PB ES-8-D4 w porównaniu do Cadence wydaje mi się, że zagra lepiej jakościowo ale od tego Cadence raczej każdy oczekuje pompy i rozp...

 

Chciałbym by to była taka Yakuza 8" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ebay.com oscylują w granicach 100$ wiec nie jest to jakaś mega kasa

 

http://www.ebay.com/itm/Cadence-S2-Series-S2W10-D4-10-1200-Watts-DVC-Dual-4-Ohm-Car-Audio-Subwoofer-Sub-/390506311818?pt=Car_Subwoofers_Enclosures&hash=item5aebfd708a&vxp=mtr

 

Robią też wzmaki ale jakoś mojego zaufania nie wzbudzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem z ebay na prawdę nie raz i nie zdarzyło mi się żebym dostał coś co jest nie zgodne z opisem. Ryzyko jakieś tam to masz nawet zamawiając w Polsce na aledrogo :P Mi zawsze ojciec sprawdza paczki i ich zawartość jak by coś było nie tak odsyła towar i tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzecia strona pitolenia jak głośnik wygląda i co producent ma w ofercie. Może czas zadziałać i sprawdzić na własnej skórze. A jak nie podpasuje to go wrzucić w "sprzedam" bo pewnie nie jeden będzie chciał popróbować wynalazku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie obadał taka 8 i jak wypada na tle sandałów...

 

A swoja droga sa8 sa nie do zajechania...Chyba ze zrobisz to umyslnie :P

 

Zip się chyba zajmuje dystrybucją sandałów

Raczej wiekszymi zamówieniami raz na jakis czas z USA...Ale tak, warto z chłopem rozmawiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...