Skocz do zawartości

Kolejna A6-stka


Gofer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Jak dobrze pójdzie to o tej porze w przyszłym roku będę w PL.  

Ja tak juz mowie od 10 lat i .........Bardzo fajne wykoanie  jak juz  wczesniej napisano ,  widac  ze masz pomysl na robote a to najwazniejsze..

P.s Masz garaz czy rzezbisz pod domem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tak juz mowie od 10 lat i .........Bardzo fajne wykoanie  jak juz  wczesniej napisano ,  widac  ze masz pomysl na robote a to najwazniejsze..

P.s Masz garaz czy rzezbisz pod domem ???

 

Garaż miałem, ale w zeszłym tygodniu musiałem się "wyprowadzić". Teraz mały przestój, ale na dniach będę miał nowy garaż.

Lol, ja już tak mówię od 7 lat ale na dniach się wszystko wyjaśni i wtedy nie będzie odwrotu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je znalazłem przez przypadek jak u znajomej robilem remont pokoju. Miała je przyklejone do ściany. Nigdy ich w sklepie nie widziałem ale widocznie mozna dostać rożne długości. Zaraz zobaczę na necie moze znajdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabudowa bagażnika wygląda jak milion dolarów  :ok:

 

Zabudowa bagażnika wygląda jak moje marzenie!!!

 

Wbrew pozorom nie było to takie drogie. Jak bym na szybkiego policzył wszystkie materiały, szpachle, zywice, dodatki, wszystko w angielskich cenach i z poprawką na to, ze niektóre elementy wykonywalem kilka razy, to moze by wyszło 2000zł. Jakby to robić w PL i zakładając, ze wszystko nam wyjdzie za pierwszym razem to pewnie 1tys zł by wystarczył. Tu nie ma tak naprawdę żadnych skomplikowanych kształtów ani drogich materiałów, zwykły mdf i trochę szmatek do obicia. Ale czas spędzony nad zabudową - bezcenny.

wróć do polski.. masz pracę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


wróć do polski.. masz pracę ;)

 

Hehe, dużo mi jeszcze brakuje, żeby robić to zawodowo.

 

 


No i na obczyźnie tak sobie radzisz jeszcze raz 

 

Już sobie nie radzę, nie mam już mojego garażu i jest problem ze znalezieniem czegokolwiek. Robota stanęła w miejscu, zawody za 2 tygodnie, a bałwanki, które z braku czasu przykleiłem na klej na gorąco, dzisiaj postanowiły odpaść :-) Auto stało cały dzień na słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Hehe, dużo mi jeszcze brakuje, żeby robić to zawodowo.

 

 

 

Już sobie nie radzę, nie mam już mojego garażu i jest problem ze znalezieniem czegokolwiek. Robota stanęła w miejscu, zawody za 2 tygodnie, a bałwanki, które z braku czasu przykleiłem na klej na gorąco, dzisiaj postanowiły odpaść :-) Auto stało cały dzień na słońcu.

Witaj, nietypowe pytanko.

To Ty chodziłeś do licka w Tucholi w latach 1996-2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nietypowe pytanko.

To Ty chodziłeś do licka w Tucholi w latach 1996-2000?

Czyli jak dobrze pamiętam, to Goofy (Rafał), miłośnik motoryzacji i urodzony germanista:).

Siedziałem obok Ciebie na fakultecie z niemieckiego.

Jaki ten świat mały:)

Teraz na zjeździe absolwentów będziesz?

 

PS. Instalka zacna, widać bardzo dużo poświęconego czasu i dbałość o szczegóły.

Ja bym te wrota komuś zlecił, bo sam na pewno nie dałbym rady:)

Powodzonka w przyszłych setupa'ch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze pamiętam, to Goofy (Rafał), miłośnik motoryzacji i urodzony germanista:).

Siedziałem obok Ciebie na fakultecie z niemieckiego.

Jaki ten świat mały:)

Teraz na zjeździe absolwentów będziesz?

 

PS. Instalka zacna, widać bardzo dużo poświęconego czasu i dbałość o szczegóły.

Ja bym te wrota komuś zlecił, bo sam na pewno nie dałbym rady:)

Powodzonka w przyszłych setupa'ch!

Dzięki, A6 to chyba najgorszy temat jeżeli chodzi o drzwi :)

Na zjeździe chyba raczej nie, a Ty jesteś?

Jak już ktoś odkopał temat to z chęcią bym zobaczył jak zamontowałeś radio bo na zdjęciach pokazałeś tylko że robiłeś jakąś ramkę pod panel.

Cześć, radio trzyma się na tej oryginalnej metalowej kratce/ramce od Pioniera. Jedyne co zrobiłem, to zamocowałem samą kratkę po bokach śrubami i zrobiłem ramkę z żywicy żeby wykończyć wszystko ładnie :)

Śruby koniecznie z płaską główką. Nie mam fotek ostatecznego wyglądu po zamontowaniu ramki i panela od radia, ale gdybyś chciał, mogę jutro zrobić :)

pozdrawiam

post-11021-0-18693600-1491504365_thumb.jpg

post-11021-0-35433900-1491504368_thumb.jpg

post-11021-0-08314900-1491504371_thumb.jpg

post-11021-0-41244500-1491504373_thumb.jpg

post-11021-0-03742900-1491504376_thumb.jpg

post-11021-0-37445600-1491504379_thumb.jpg

post-11021-0-75626400-1491504381_thumb.jpg

post-11021-0-88179800-1491504383_thumb.jpg

post-11021-0-79968600-1491504429_thumb.jpg

post-11021-0-51269300-1491504433_thumb.jpg

post-11021-0-59488800-1491504436_thumb.jpg

post-11021-0-52398500-1491504439_thumb.jpg

post-11021-0-03387000-1491504663_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji spytam może ktoś wie, czy da się jakoś sprawić żeby panel w P9 nie wyjeżdżał przy każdym gaszeniu silnika (wyłączeniu radia).

Raczej nie da sie tego wylaczyc , rowniez probowalem i na pikniku tez probowalismy..Niestety bezskutecznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to obejść w ten sposób, że na stałe połączyć przewód "Ignition" z plusem zasilania.

Wówczas jednostkę wyłącza się za pomocą pilota bądź stosownym przyciskiem na panelu frontowym.

Tyle tylko, że zawsze trzeba ją wyłączać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to obejść w ten sposób, że na stałe połączyć przewód "Ignition" z plusem zasilania.

Wówczas jednostkę wyłącza się za pomocą pilota bądź stosownym przyciskiem na panelu frontowym.

Tyle tylko, że zawsze trzeba ją wyłączać ręcznie.

To tak samo jak 7998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...