Skocz do zawartości

Jaki Subwoofer do Raveland XCA 1002


onliest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kuzyn nabył taki oto wynalazek z jego danych wynika że ma on 800w rms w mostku w co ciężko mi uwierzyć no ale dobra możecie podpowiedziec ile on ma realnie mocy i jaki glosnik niskotonowy do niego dobrac?

 

Raveland XCA 1002

 

Technical data Music power (max.) 2 x 1 000 W RMS power 2 x 400 W Sine power, bridged 1 x 800 W Impedance 4 Ω Principle 2-channel Frequency range 10 - 50 000 Hz Stable up to impedance 2 Ω Dimensions (W x H x D) 250 x 50 x 340 mm Weight 3,5 kg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi podpowiedziales i w ogole pomogles dzięki wielkie oby więcej takich pomocnych osób na forum było...

Nie mam w okolicy żadnego zakładu car audio dlatego pisze w tej sprawie na forum o takiej tematyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nawet ilości kasy nie podałeś , więc podawać od 1zł , czy od tysiaka? Czytałeś coś o doborze głośnika pod wzmacniacz? Moce które podałeś są chyba podane jak uderzy w niego piorun , więc jakikolwiek dobór wirtualny jest niemożliwy i konieczne jest przetestowanie kilku (nastu) skrzynek aby wybrać taką z którą ten "potwór" sobie poradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wygląda z góry na spalony przez debilne wypowiedzi jak łatwo można się domyślić to głośnik ma być również podobnego poziomu co ten wzmak czyli niska półka

Co powiecie o Powerbass s-12 bądz jego nowsze odmiany głośnik w miare tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wygląda z góry na spalony przez debilne wypowiedzi jak łatwo można się domyślić to głośnik ma być również podobnego poziomu co ten wzmak czyli niska półka

I tak się dziwie że jeszcze nie ma kłódki...

Co powiecie o Powerbass s-12 bądz jego nowsze odmiany głośnik w miare tani

 

A szukać cię nie nauczono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Forum wróżek, żeby ktoś się musiał czegoś w Twoim !!! temacie i nad Twoim !!! problemem zastanawiać, co może Ci przypasować, ew. co miałeś na myśli - prawda ?? Google nie działa ?? O Powerbassach chyba coś można znaleźć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając temt można wywnioskować że wystąpiłem z prośbą o propozycje ale albo ktoś nie czyta albo tylko żeruje na nowych userach żeby ich zmieszać z błotem

Tak temat do usunięcia bądź zamknięcia niestety na forum o tematyce car audio nie moge dostać pomocy związanej z doborze sprzetu grającego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpieczenia 2x25A - przeciez to bedzie mialo ok 300w/4r w mostku (jak dobrze pojdzie)

PB przy zakupie w sklepie to nieoplacalna zabawa

 

jak ma byc podobny poziom jak wzmacniacz to albo tani JBL albo stx

a ze nie ma juz 8" to zostaje 10 lub 12"

 

ja bym polecil http://stx.pl/sw-stx-10-2-400-2x2-f-s-pp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gość z Ciebie jest... Może Ty poczytaj o subwooferach powiedzmy do 300 zł tutaj na Forum i coś wybierz ? Forum o CA to jest, ale nikt nie będzie po raz kolejny odpowiadał na pytania, które już były i odpowiedź padła. To, że jesteś nowy nie tłumaczy Cię z lenistwa i braku chęci znalezienia odpowiedzi na Twój problem. Do kogoś masz zastrzeżenia, że nie odpowiada na pospolity temat, a sam do siebie nie masz żadnych zastrzeżeń, bo to Forum CA, pytam, więc żądam odpowiedzi. Po co szukać ? Przemyśl jeszcze swoje postępowanie, jeżeli nie zrozumiesz - trudno :cwaniak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...