Skocz do zawartości

KSW 21 czyli Mamed show!!!


rutkam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy chyba nigdy nie sparowaliście i na paszczę nic nie przyjeliście :) goście ważą w okolicach 95kg i tu prawie każdy mocniejszy cios może posłać drugiego na deski ... szczególnie jak wallace nurkował i nadział się na prawy sierp , po tym już była egzekucja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nigdy nie sparowaliście i na paszczę nic nie przyjeliście :) goście ważą w okolicach 95kg i tu prawie każdy mocniejszy cios może posłać drugiego na deski ... szczególnie jak wallace nurkował i nadział się na prawy sierp , po tym już była egzekucja

Dokładnie, nie chcę się wychylać ale trenuję amatorsko mma i tak jak napisał bury22 to tylko tak wygląda lajtowo. Przeciętny Kowalski już by nie wstał po takim klapsie.

Chodź rzeczywiscie nie wyglądało to na 100% strzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównać ten cios do tych co dostawał Wach od Władka to można powiedzieć, że podkładka jak nic. Nie ma co porównywać ciosu Kliczki do obcierucha Materli.

 

rutkam weź pod uwagę to że na głowie masz rożne punkty wrażliwe lub mniej wrażliwe i czasem jak nawet dostaniesz cios tzw "obcierke" a będzie w czuły punkt to po zawodach bo zostajesz odcięty. Trenowałem boks trochę czasu więc co nie co wiem na ten temat. Moim zdanie to nie była żadna podkladka poprostu siła w rekach jest i to go uśpiło ze strony przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzenie, bo jak widzę coś takiego to mi sie rzygać chce. Gość dostaje cios, który nie powaliłby 15 latka, a się kładzie jakby dostał 10kg młotem. I nie mówcie mi o czułych punktach czy sile ciosu, bo Kliczko ma pewnie ze 3 razy większą siłę ciosu a na twarzy Wacha nie było punktu, w który by nie dostał potężnego strzała. Co wiecej koleś wstaje po chwili bez jakiegokolwiek znaku, że była jakaś walka i jeszcze się uśmiecha do ludzi ze swojego teamu? To co to było pytam się jak nie lekko zarobione pieniądze???

 

Nie mam tu pretensji to KSW a już na pewno nie do Materli, tylko do tego pseudo sportowca u żenującego schyłku kariery, który postanowił sobie dorobić bez wysiłku. NAJMAN 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzenie, bo jak widzę coś takiego to mi sie rzygać chce. Gość dostaje cios, który nie powaliłby 15 latka, a się kładzie jakby dostał 10kg młotem. I nie mówcie mi o czułych punktach czy sile ciosu, bo Kliczko ma pewnie ze 3 razy większą siłę ciosu a na twarzy Wacha nie było punktu, w który by nie dostał potężnego strzała.

 

powiem tylko tyle nie chciał byś dostać takiego strzała od Materli bo normalnemu przeciętnemu człowiekowi to łeb urywa. Jesli komuś nie pasuje to może nie ogladać i przełączyć kanał jak dla mnie była to dobra gala było to co jest chlebem powszednim w walkach czyli K.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ocenie gale ogolnie :) Mi sie fest podobalo, poziom wysoki, duzo emocji a walki Materli nie umiem ocenic profi, bo wlasnie podejrzewam ze ja bym na pewno padl nawet po takim "musnieciu bokiem".. Ogolnie Mamed pokazal klase i szkoda mi Kornika troche, bo to chlopak "ode mnie" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radzikson
Gala fajna. Szkoda Kornika ale fajnie że Iro się odegrał za wcześniejszą walkę. Dziewczyny jak najbardziej na plus, Karolina pokazała klasę. Liczyłem że Krzysiek Kułak pokaże na co go stać, jednak nie poszło. Ale wierzę że jeszcze wróci i to w wielkim stylu. Mamed jak zawsze znalazł sposób na przeciwnika i doskonale sobie poradził. Także ja galę oceniam bardzo dobrze i bardzo mi się podobało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...