Skocz do zawartości

Dlaczego czasówka przesuwa tylko wokalistę?


rutkam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Czym jest to spowodowane? Właśnie wczoraj przed snem przypomniało mi się jak to sobie wokalistę posadziłem na fotelu pasażera i powstało pytanie dlaczego tylko jego pozycja na scenie się przesuwa. Instrumenty pozostają na swoim miejscu, albo przesuwają się bardzo nieznacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem pójdę do auta, włączę jakąś panią i posadzę na kolanach. Może być całkiem przyjemnie :)

Tylko uważaj żeby ta pani liścia nie sprzedała :hyhy: , bo wtedy takie sadzanie na kolanach może zaboleć.

A co do pytania z tematu, to taki efekt występuję ponieważ instrumenty na scenie zazwyczaj stoją na statywach, lub grający siedzą na krzesłach, a wokalista ma ten plus, że śpiewając chodzi po scenie :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast procesory Clariona 9100 i 9300 miały powiązanie opóźnienia i poziomu sygnału

 

mialem jakis czas dph 9100 na drx 9375r , do czasowek takich jak w alpinie sie nie dokopalem niewiem wogole czy byly takowe, jedynie pozycja sluchacza dawala cos na styl czasowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem jakis czas dph 9100 na drx 9375r , do czasowek takich jak w alpinie sie nie dokopalem niewiem wogole czy byly takowe, jedynie pozycja sluchacza dawala cos na styl czasowek

A czym jest pozycja słuchacza , jak nie wstępna nastawą procka ?

 

do czasowek takich jak w alpinie sie nie dokopalem niewiem wogole czy byly takowe

Bo jak nie ma skali , to nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, kiedyś przy okazji spota jesli juz nie bede miał wiekszych kompleksów zeby zaprosić Pana do audi moze uda mi sie podpytać co ponad te sztywne nastawy pozycji sluchacza można zaczarowac na 9100 :) , tak organoleptycznie jak Łukaszowi na rowie. Kuba na pikniku probował powtórzyc ale nie skumałem a on u mnie nie mogł zaprezentowac tego co zapamiętał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...