Skocz do zawartości

CHyba sPalony,prosze poóżcie


konrad494949
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie .

czy w minusowe temperatury jakie nie długo nas czekają to gdy załącze wzmacniacz moge mu od razu dawać w dupe czy czekać by sie tylko rozgrzał.Pytam bo na starym sprzecie bez wzmaka jak mialem wszystko pod same radio to gdy bylo naprawde zimno mój głosniczek basowy jakos sobie dobrze nie radził ale gdy juz sie rozgrzał to był o wiele lepszy efekt,co wy radzicie

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co ? że głosnik basowy pod radiem ? :D

heh dokładnie,i nie ma co sie śmiać bo ździwił byś się jaki był efekt..zresztą musiał byś sam to usłyszeć.I dodam ze kazdy kto wsiadł sie pytał jaki mam wzmacniacz.Wiem że to śmieszne ale sam sie dziwiłem,juz nie wspomne jakie kable do głosnika były doprowadzone,normalnie porażka.Ale to juz na szczescie przeszłosć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy w minusowe temperatury jakie nie długo nas czekają to gdy załącze wzmacniacz moge mu od razu dawać w dupe czy czekać by sie tylko rozgrzał.Pytam bo na starym sprzecie bez wzmaka jak mialem wszystko pod same radio to gdy bylo naprawde zimno mój głosniczek basowy jakos sobie dobrze nie radził ale gdy juz sie rozgrzał to był o wiele lepszy efekt,co wy radzicie

??

 

Ja zawsze pierwsze kilka minut słucham muzyki ciszej, niech się "kondziorki rozgrzeją" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie.

słuchajcie zrobiłem jak mi radziliście ale wybaczcie,jest z pewnością różnica jaka była wcześniej ale z tego co wiem moze byc o wiele lepiej co do jakości dzwięku,a dokładniej co mam zrobić,jak idealnie wyregulować tak Aby tego basu może i nie więcej ale by był on miękki,miał jakiekolwiek podbicie.w tej chwili pokrętła ustawione mam widoczne jak na zdjęciu,prosze jeśli możecie poradźcie mi co mam zrobić lepiej a moze dokładniej,przypominam ze głośnik ma Min. pasmo [Hz] 30,a maxymalna częstotliwość 1000Hz.Z góry bardzo dziękuje. i jeśli mozna prościej to zdjęcie oczywiscie mozna zedytować i wystawić swoją opinie.jeszcze raz dzięki. i prosze was o pomoc bo w tej wiosce co ja mieszkam,mówią na nią Miasto i nie ma tu żadnego takiego co znał by sie na tym jak i ja

 

i przypominam ze na zdjęciu są pokazane stare ustawienia,a to co opisałem i przerobiłem jest teraźniejsze;p

post-10820-0-53360000-1356736591_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję LPF na suba około 50 - 60 Hz, na przód HPF 60 - 80 Hz, tylko co to ma do rzeczy ? Jeżeli czegoś brakuje, to znaczy, że może sprzęt nietrafiony dla Ciebie ? Ustawienia powiedzmy, że teoretycznie OK, co do Gaina, to nie podpowiem, bo go nie ustawiałem i nie mam możliwości odsłuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...