Skocz do zawartości

Woofery z dobrym basem pod zwrotnicą i tw Helixa b62


pawel1304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

mp 5.16 przy R6 to wogóle nie ma basu. Miałem oba w tym samym aucie i w takiej samej instalacji.

Natomiast zgodzę się z tym co Radek napisał, ciagnie do 6 khz, lub nawet wyżej ( oczywiście rezonuje i zniekształca na wysokiej srednicy puszczony pełnym pasmem w górę), Swego czasu przez kilka miesiecy jeździłem tylko z tymi woferami ( mp5.16) jak i słyszałem go w 2 innych aplikacjach z zacnymi towrzyszami i pomijajać brak samej góry grało to jak dobry głośnik szerokopasmowy. Do Zabawy i Tworzenia Zadowolenia : DLS R6, do SQ-lowego plumkania - MP 5.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ze wzgledu na to ze padly juz w tym temacie zarowno propozycje r6a jak i mp 5.16... Choc z drugiej strony wiele zalezy od aplikacji. Disaster pisal ze MP naprawde daja rade na basie, a wczesniej mial HSK czyli tez nie jakis slabowity zestaw. Moze r6a sa takie dobre?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo są na giełdzie. Przeczytaj całe moje wypowiedzi. 3 razy, analizując każde moje słowo :)

 

Uważam że autor tematu może być awiedziony Basem jaki oferują mp5,16, bo to nie jest bas do targania nogawkami, tylko szybkie puknięcie i cisza, beż mięcha, zaokrąglenia. Po prostu inny charkter grania na dole.

Sam miałem mp5.16, słuchałem ich tak ze w golfie 4 pod dls A5 u Hi_Sounda, słuchałem u Pawła_Luk w focusie pod Helixem P 400, który to kupił je od Bartka ( Dicastera ) i jak dla mnie to one są za bardzo grzeczne.Mnie nie sprawiły nigdy takiego naprawdę mega zadowolenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasica, napisałem, że to nie jest atak na Ciebie :) Tak tylko głośno myślę i mam czasami niewyparzony jęzor :D Tak czy inaczej R6 mi pasowało, bo do głośnego słuchania była kosa i mega kopniak, ale jak posłuchałem niedawno MP, no to byłem pod wrażeniem, przy niższych głośnościach już pięknie grały dołem, tak subtelnie, a w R6 prąd robił robotę i to przy głośnym słuchaniu zaczynała się cała zabawa. Mi się podoba po prostu ich (MP) dół, średnie to już inna bajka w tych zestawach - a raczej 2 różne bajki. Kwestia, czego kto oczekuje - ja tak na granicy balansuje i moc czasami bierze górę nad jakością, a nieraz odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...