Skocz do zawartości

Ucieczka z miejsca zdarzenia - rozpoznanie części


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dzisiaj o 5:30 doszło do kolizji. Gość wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w prawy tył Audi A3 mojej kobitki. Po czy wycofał i uciekł. Są szczątkowe numery ale nie wiadomo jaka to marka. Pozbierałem kratkę z jezdni co by chociaż wiedzieć co to za marka i model , co w powiązaniu ze szczątkowymi numerami rej być może doprowadzi do odnalezienia sprawcy.

Za gdybania i zgadywankę dziękuję. Jeśli ktoś jest pewny lub prawie pewny to poproszę o wpis.

 

Zebrane części

post-5046-0-62435200-1353058425_thumb.jpg

post-5046-0-04310400-1353058441_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to jednak nie Lanos. Sądząc po zdjęciach z pierwszego postu - w tych wlotach dałoby się z takim odstępem zmieścić jeszcze dwie te brakujące czarne (a zatem łącznie sześć), plastikowe poprzeczki, podczas gdy Lanos ma ich pięć, równomiernie rozłożonych.

Poza tym w Lanosie najbardziej wewnętrzne, górne srebrne listwy skierowane są ku górze, podczas gdy na zdjęciach autora postu - raczej biegną poziomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko że ją by zahaczyło. By musiał być porządny dzwon żeby sięgneło grilla. Ale faktycznie dobry trop.

Ja się generalnie skupiłem na kratkach zderzakowych . bo uszkodzenia są niewielkie, więc mało prawdopodobne żeby to była kratka z maski , prędzej chyba ze zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to jednak nie Lanos. Sądząc po zdjęciach z pierwszego postu - w tych wlotach dałoby się z takim odstępem zmieścić jeszcze dwie te brakujące czarne (a zatem łącznie sześć), plastikowe poprzeczki, podczas gdy Lanos ma ich pięć, równomiernie rozłożonych.

Poza tym w Lanosie najbardziej wewnętrzne, górne srebrne listwy skierowane są ku górze, podczas gdy na zdjęciach autora postu - raczej biegną poziomo.

 

Ewentualnie Nubira? Tu masz sześć.

post-9621-0-50404300-1353061901_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił bezpośredni pomiar wysokości ramki.. Potem przelecieć się po parkingu i porównać wysokości w danych punktach..

Tak , ale auto przy hamowaniu nurkuje......a im bardziej wytłuczony samochód tym bardziej.

 

Wydrukowałem zdjęcie , podszedłem do LASZONA i wszystko się zgadza ze zdjęciem. Tylko zachodzę w głowę jak to się stało skoro laszona zderzak tyle wystaje przed grill. Czyżby wypadł cały grill podczas uderzenia i inne samochody go rozjechały ?.......

Spotkanie nie było mocne uszkodzenia w A3 niewielkie, tylko chodzi mi oto że uciekł i za to ma w ryj.

Nikt w piątek o 5:30 nie jedzie przypadkowo ulicą xxx do Cioci na imieniny więc jest szansa go przypolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie po przyjrzeniu sie to stawiam na Lanos-a. Co do tego ze go zlapiesz nikłe szanse raczej koleś będzie omijał to miejsce z daleka chyba ze jest głupi na tyle że będzie tamtędy jechał następnego dnia. Jechać mógł przypadkowo przez to skrzyżowanie powodzenia w poszukiwaniach daj znać jak ci sie uda go zdusić :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...