Skocz do zawartości

Honda Civic mk7 by KuX


kukimiszczu26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Siedzę w aucie baaaardzo nisko bo tak lubię, 2-ga rzecz że nie są jeszcze ustawione na foto zwłaszcza prawy :wink: bo lewy jest centralnie na ucho w linii prostej.

 

Z tego samego powodu u mnie zostały w trójkątach. W tej chwili masz je właśnie na wysokości trójkątów lusterek.

U mnie jednak wypadają poniżej linii uszu.

 

A próbowałeś takich standardowych ustawień jak na punkt pod lusterkiem wstecznym albo punkt pomiędzy zagłówkami przednich foteli?

Z tego co widzę, to teraz masz ustawione niesymetrycznie. Nie twierdzę, że to źle, po prostu wydaję mi się warto spróbować kilku ustawień.

 

Spróbuj dać je też trochę wyżej - może będzie jednak lepiej? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego tak są ustawione bo w każdej innej pozycji grają dobrze ale nie tak jak na twarz centralnie, myślę że to nie ma znaczenia że nie zgodne z prawami CA grają idealnie tylko bez proca i czasówek wiadomo prawy się wychyla za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodne z prawami CA

 

Wiesz co, nie ma chyba czegoś takiego :)

Znaczy się podstawy, FAQ Nazara i takie tam to są :wink:

Ale dobór klocków i strojenie, to już sprawa indywidualna.

Bardziej doświadczeni Ci to potwierdzą, każde auto jest inne, ma inne klocki i innego właściciela z innym gustem :)

 

Źle mnie zrozumiałeś, ustawiaj tak jak Ci pasuje. Chodziło mi tylko o to, żebyś sprawdził kilka innych rozwiązań.

Żebyś wiedział, co tracisz a co zyskujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna opcja te ruchome oprawki - nie mniej jednak wizualnie nie pasuje mi wogole... Ale do testow jak najbardziej:)

 

Instalka bardzo ciekawa:)

Nie jestem jeszcze do końca pewny czy zostaną te SS więc na tę chwilę to idealne rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nawet nie pytaj :mur1: trafiłem na niefajnego pana i zamiast wysłać mi kurierem za którego słono zaplaciłem, to poslał ekonomiczną i tak się toczy Helix z Niemiec już drugi tydzień.

Jak dojdzie będzie jakiś up bo się zmienił trochę projekt na górę wracają neo i troche przy drzwiach będę grzebał :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się :hurra:

http://s1.zmniejszacz.pl/109/img_0783__918180.jpg

 

No i tak, pierwsze wrażenia bass dużżżo bassu. Woofersy pukają jak głupie no i odżył Aliante aż dziw dostał tylko papierkowe 50W więcej, a trzęsie dużo mocniej ogólnie jakościowo dużo lepiej gra niż pod a5. Jeszcze dokładnie wszystkiego nie zestroiłem ale już jestem zadowolony z zakupu i nie wróciłbym do DLS choć też dobrze sobie radził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak, pierwsze wrażenia bass dużżżo bassu. Woofersy pukają jak głupie no i odżył Aliante aż dziw dostał tylko papierkowe 50W więcej, a trzęsie dużo mocniej ogólnie jakościowo dużo lepiej gra niż pod a5. Jeszcze dokładnie wszystkiego nie zestroiłem ale już jestem zadowolony z zakupu i nie wróciłbym do DLS choć też dobrze sobie radził.

 

A widzisz ... :hyhy:

Najbardziej się martwiłeś, że z subem sobie nie poradzi... :rotfl:

Ja tak samo z P400 byłem/jestem od samego początku zadowolony. Jest ogień, jest drajw - lubię takie granie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie ruchomych oprawek na tweetery to na faze testów też myśle coś takiego zastosować, (super pomysł) tylko nie wiem czy trzeba sobie coś takiego skonstruować, czy można gdzieś dostać takie gotowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie ruchomych oprawek na tweetery to na faze testów też myśle coś takiego zastosować, (super pomysł) tylko nie wiem czy trzeba sobie coś takiego skonstruować, czy można gdzieś dostać takie gotowe?

To są gotowe pody pod zegary do aut typu Subaru itp pewnie na alle są bo na ebay-u mnóstwo tego.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=gauge+pod&_sacat=0&_odkw=gauge+po&_osacat=0&_from=R40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie ruchomych oprawek na tweetery to na faze testów też myśle coś takiego zastosować, (super pomysł)

 

Można jeszcze np. tak http://www.strefacaraudio.pl/topic/27265-focus-ii/page__view__findpost__p__310451

Nie zniszczysz słupków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel_luk1, ale u mnie Twój sub to dopiero pierd..ą aż nam grzywy trzesało, co ? a Też niby tylko o 50 W więcej Rms - u , :)

 

No u Ciebie to masakra była :wstyd:

Stara prawda, waty nie grają. Niestety gra całość: radio, wzmak, głośnik i ...samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

Taj jak obiecywałem pody idą do szuflady i zabrałem się za słupki :wink:

http://s1.zmniejszacz.pl/109/img_0807__517556.jpg

http://s1.zmniejszacz.pl/109/img_0808__512589.jpg

 

Ukierunkowanie ostatecznie pod lusterko, dużo cwiczylem w tych podach i tak bedzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą rajtą trzeba było pojechać do samego dołu słupka, roboty sobie narobiłeś ze szpachlowaniem tylko ;)

No właśnie celowo tak zrobiłem bo te rogi na dole sporo się ruszają przy wkladaniu i jakoś tak sobie wkręciłem ze moze popękać wszystko przy montażu słupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem taka farbe do plastikow ale na lusterka....Tam gdzie szpachla to pomalujesz a co z materialem ??? Dla mnie slupki poki sa nie obite to moga byc sobie zrobione perfekcyjnie.Liczy sie koncowy rezultat , ktory bez odpowiedniego materialu i umiejetnosci zazwyczaj konczy sie niepowodzeniem :kwasny: Ale trzymam kciuki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...