Skocz do zawartości

Laptop dla gracza :)


szakal6661
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

generalnie pracowałem 12 lat sprzedając notki...

Kiedyś Acer miał tragiczny serwis teraz jest zdecydowanie lepjej

 

W tej chwili jest duży postęp ale nadal notki są słabe.

jezeli chodzi o awaryjność to najlepjej teraz wypadają samsungi i HP (ale wyższe modele) oraz Toshiba

 

bardzo słabo Dell (ale ma chyba najlepszy serwis) oraz Acer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowi kupiłem z 2 miesiące temu HP Probook wlasnie 17" ale na i5 bo to do pracy tylko komp i jakos wykonania jest naprawde na najwyzszym poziomie.

http://szokcen.pl/wp-content/uploads/2011/08/laptop-hp-probook-17.jpg

Tu na foto jest mniejszy, ten 17 ma klawiature numeryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam Tego do zabawy

http://www.altech.bg/files/products/22610.jpg

 

a tego do pracy

 

http://techonshow.com/wp-content/uploads/2011/03/lenovoT420.jpg

 

Dell ma rewelacyjną matową matryce i bajery w postaci podświetlanej klawiatury . Wydajność we wszystkich grach zadowalająca , grałem tylko w Mafie2( wszystko na full ) i BF3 ( większość na full ) i było dobrze :)

 

a i żeby nie było ma najlepszy system grający spośród wszystkich laptopów na rynku , sam byłem zdziwiony żę taka mała piździgałka gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bierz Lenovo. Dramat... Mam Y560 i takiego wykonania tandetnego to w życiu nie widziałem... Zawiasy dramat, 2 razy wymieniane (standard w lenovo), trzeszcząca obudowa. Konfiguracje mają faktycznie fajne i w przyzwoitych cenach no ale coś za coś niestety.

Fakt, ze nie znam tego Y560, ale obecnie mam Y580 i jesli chodzi o wykonanie to jest perfekcyjne. Wykonczony aluminium, bardzo solidny i jak dla gracza to zaje....a grafika - GTX660, w tej cenie ciezko znalezc lepsza. Dodam, ze jest to moj drugi laptop Lenovo, wczesniej mialem typowo biurowy N500 3000 - 4 lata prawie zawsze wlaczony i dziala do dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona kiedyś miała pavulona... super wyposażony, może jakość plastiku nie powalała ale o dwie klasy lepiej niż dell insirion.

 

Generalnie z Della bierz dobrze wypasionego XPSa - powinno być dobrze,

Warto też dokupić rozszerzenie gwarancji (jeżeli się ciągle uzywa laptopa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF3 ( większość na full ) i było dobrze

a masz frapsa ??? to se zapodaj i zobacz ile masz klatek a jak grasz online to zapraszam na metro na plac w słoneczku zobaczymy w co trafisz poza stodołą :) jak by tam była ale sa duze budynki jeszcze :)

 

żona kiedyś miała pavulona...

fajne ładne ale komu działa jeszcze ??? jeden lezy nawet do naprawy u mnie , grafiki to porażka wpisz w google to zobaczysz opinie zadowolonych klientów :) te same grafy w lenovo jakos działaja :P

 

Generalnie z Della bierz dobrze wypasionego XPSa - powinno być dobrze,

Warto też dokupić rozszerzenie gwarancji (jeżeli się ciągle uzywa laptopa)

Jezeli hamulcem nie jest kasa to dell z najwyzszej połki bedzie najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się pozmieniało ...

 

 

 

nie tak dawno i prawda :P

 

Fakt. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. We Wrocławiu jest centrum logistyczne + serwis płyt głównych więc głównie naprawa elektroniki. Co do lapków to polecam wyższe serie dell`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ładne ale komu działa jeszcze ???

Ja wlasnie pisze ze swojego HP Pavilion dv6799ew mam do juz od... od dawna i smiga jak ta lala oczywiscie nie do grania tylko codziennej pracy.

Nie chce sie rozp.... a bym nowy kupil :rotfl: pewnie taki: Acer Aspire S7-391-73514G25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak mam tego Asusa i nic mu zarzucić złego nie mogę, tylko że patrze na nowe asusy z parametrami które mnie interesują to cena 6,5tys.... myślę nad Dellem a żona właśnie mi powiedziała że dziś po raz kolejny zabrali jej firmowego della do serwisu <matryca, lapek 2letni>

 

"uparty :D masz tyle typów, tyle rad i coś mi się wydaje że i tak stanie na jednym z tych 3 co podałeś" - bo widzę ze w tej cenie wszystkie mają takie same parametry a różnią się detalami i firmą

tylko dziwi mnie porównanie Msi do Mediona - kupiłem żonie Msi na równo ze swoim asusem 3 lata temu i oba są w super stanie i bez przygód serwisowych - do dam nawet że w moim po 3latach bateria trzyma max 50min a w msi pół dnia.... ale baterią się nie przejmuje

 

i chyba jednak padnie na Della 7720 i7-3610QM 16GB 1TB GT650 Full HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak mam tego Asusa i nic mu zarzucić złego nie mogę

 

też mam Asusa i mogę powiedzieć że lipa na maxa. to nie jest to co kiedyś ...

2 dyski sypiące się, tylko patrzeć który prędzej siądzie, cd-ek ma fochy i nie chce czytać płyt ... albo czyta te które mu się podobają, do tego głośnik mi rezonował, ale to już wyeliminowałem ... kiedyś to było nie do pomyślenia w produktach tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to szukaj laptopa MSI tyle ze wersje GT. Jest to seria typowo dla graczy po za tym jak to chłopaki w firmie powiedzieli wykonanie takie "jebut twoja mac" :) Z tym, ze do siedemnastki niestety bedziesz musiał dorzucić jakies 500zł ale naprawde warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy producent ma lepsze i gorsze modele, każdy zaliczył wpadkę serwisową i każdy będzie miał liczne grono opluwających oraz zadowolonych. Miałem i Acera i kilka ASUSów, przez chwilę był Samsung, siakieś MSI, obecnie (od 1,5 roku) używam Sony, żaden z laptopów nie podpadł mi w szczególny sposób, każdy miał pewne wady i zalety... Jeden miał marną matrycę, inny niewygodą klawiaturę albo touchpad, w kolejnym szybko zużyły się zawiasy a w jeszcze innym pękła albo wytarła się obudowa. Laptop rzecz nabyta, nie pasuje to trzeba wymienić ;). Ideałów nie ma, wszystko to kwestia gustu.

 

A tak w ogóle dla gracza to albo konsola albo stacjonarka, moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...