Skocz do zawartości

Czasowytracacz


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu, wielu lat F1- pamiętam, starty Senny- jak jeszcze u Nas nie transmitowali to łapałem niemiecki RTL( z anteny na dachu i to nie satelitarnej, bo wtedy jeszcze nie było :rotfl: )

Zegarki, mam Festinę(badziew leży w szyfladzie), na co dzień Certinę DS( do niej jestem przywiązany zniosła już nie jedno), w przyszłości marzy mi się Edox z serii Grand Ocean (śliczności).

8 lat wyczynowo lekkoaltetyka-biegi sprinterskie i przez płoty( a ,że wyczynowo to na zdrowie nie wyszło).

Pies, kobieta, córka.

Podróże-ale odkąd się zaczęło CA , to jakoś i czasu i kasy nie starcza i od 2 lat nigdzie nie byłem. :zalamany:

Dobra książka od czasu do czasu, Ludlum, King itp

Motoryzacja, wszelkiej maści. Kiedyś na stare lata marzy mi się wytaszczyć z jakiejś szopy zacnego Oldtimera i nadać mu nowe życie( bo uważam ,że kiedyś auta miały duszę a teraz to już tylko użyj i wyrzuć jak husteczkę do nosa).

Muzyka we wszelakiej postaci, CA no i Wy(forum i znajomości z niego). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

u mnie z nudów doktorat mam nadzieje że nie ma innych szaleńców o podobnych zainteresowaniach ;)

 

Mimo braku czasu tez planuje to "hobby", ale tak 2013 jesien, albo poczatek 2014, a tak to trochu rower trochu pilka halowa, gym wypadl z obiegu po rozwaleniu obu obreczy barkowych, jazda na nartach.... Kiedys wszystko to bylo dosyc intensywnie uprawiane, teraz.... tylko dorywczo. Aha trochu nurkowalem z ABC, rekord 11,5metra:) szalu nie ma ale wiekszosc w ten wynik i tak nie wierzy:)

Aha, no i sport narodowy!!! DeGusTaCja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiego rodzaju grzebanie przy kablach i elektronice (instalacje CA, prądowe w mieszkaniach i budynkach)

Jak chcę się oderwać od problemów i odprężyć to nagrywam seciki na konsoli.

Jazda KTM"em (coraz bardziej wyczynowo)

Sport- Piłka nożna, sztuki walki.

Jak mam leniwy dzień to gierki (CoD MW3, Heroes 3 WoG, Dungeon Keeper 2 itp)

Ale najbardziej i tak lubię dobrze i długo pospać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik rooski dnia 01 listopad 2012 - 00:25 napisał

 

 

treningi street fighting`u

 

Dobre , żarcik taki rozumiem

 

Nie, dlaczego?! Wiem że nazwa jest dziwna ale to poprostu połączenie kilku sztuk walk. Takie przełożenie na rzeczywistość... Łebki na to mówią mma ale mi ta nazwa źlę sie kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Muay-Thay, po pół roku masz już takie umiejętności, że na ulicy nie ma kozaka :hyhy:

Aż trafisz kogoś obcykanego i nawet się nie spostrzeżesz a koleś będzie Cie dusił na glebie :rotfl:

Takie właśnie kozackie zachowanie "bo pochodziłem trochę na treningi to jestem kozak" załatwiło wielu śmiałków :D

Jak stałem na bramce ze znajomymi (w celach pomocy oczywiście a nie zarobkowo :D) to widziałem nie jedną taką sytuację :hyhy:

Ja się staram w życiu tego nie używać, ćwiczę dla sportu i zachowania kondycji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Muay-Thay, po pół roku masz już takie umiejętności, że na ulicy nie ma kozaka :hyhy:

tia.

 

Ja polecam takie coś, jak wspólny trening dwóch szkół walki.

 

Ja ćwiczę krav magę i my od czasu do czasu organizujemy różne takie treningi - np. że przychodzą do nas goście od karate itp. I już w sumie wiele szkół nie chce takich treningów, bo po nich wiele osób przechodzi z np. karate na właśnie krav maga.

A takich kozaków w stylu: "bo ja ćwiczyłem/ćwiczę cośtam i zaraz Ci łeb urwę" uwielbiam :) Wielokrotnie dostawali ładne lanie.

Z innych rzeczy - siłownia - ale typowe treningi siłowe, nie żadne tam "rzeźbiarstwo artystyczne". Trochę grzebię w elektronice i systemach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...