Skocz do zawartości

Czasowytracacz


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zbyt szybko utylizowałem płyty główne, żeby pozbawić się gwarancji. Poza tym, w pewnej już półce płyt głównych, jak w DFi czy wysokich Asusach, nie ma po co, bo wszystko masz.

U mnie to taki OC że pożal się Boże, na starych płytach Gigabyte :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower i pies.

 

Mi pies/psy pochłania mnóstwo czasu. I moja Pani. Strasznie absorbująca gadzina. Rowerzystów nie lubię :wink: Resztę czasu różnie - ostatnio siłka(chociaż niewiem dlaczego przy treningu na masę zgubiłem 4kg :mur1: ), treningi street fighting`u a od jakiegoś czasu doszło zwiedzanie wrocławskich kamienic, głównie klatek schodowych. Czasami aż słów brakuje żeby opisać jakie trafiają się perełki, tylko łza się w oku kręci że nikt tego nie szanuje i popadają w ruinę. CA tylko zbieram więc czas zostaje... O! i gram na pianinie!

 

 

u mnie z nudów doktorat mam nadzieje że nie ma innych szaleńców o podobnych zainteresowaniach ;)

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.... Zwariował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam narciarstwo zjazdowe .... tam mogę się w pełni wyżyć :wink: (alternatywnie przy braku śniegu squash -> wolę jednak narty) .

Jeżdżę na rowerze ale raczej dla zdrowia i relaksu . Z tego też powodu lubię nurkować.

Lubie dłubać przy motorowerze nawet jeśli zajmie to dużo czasu to satysfakcja , że coś starego "pali od dotknięcia" lepiej niż znacznie młodsza i teoretycznie lepsza Yamaha DT jest bezcenna .

Wędkuję ale raczej wtedy gdy chcę się wewnętrznie wyciszyć .

Staram się lubić elektronikę i dłubanie przy niej ale ..... wkurzają mnie nieraz elektrony, które pałętają się nie tam gdzie je kieruje i za nic nie mogę się z nimi dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...