Skocz do zawartości

Intertechnik MDS08 BR x2 - warto kupić?


Maciek__
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie, mam możliwość kupienia wyżej wymienionego zestawu. Wygląda on tak:

http://allegro.pl/intertechnik-mds08-2xsub-skrz-br-megane-coupe-i2742006399.html

 

Zestaw przeznaczony do mojego auta, wystarczy przełożyć podłogę i zabudowa gotowa.

Tylko pytanie: czy warto? mogę go mieć w granicach 400pln z dostawą do domu. Nie oczekuję nie wiadomo jakiego ciśnienia, lubię głośne i jakościowe granie. Oczywiście do tego zestawu musiałbym jeszcze dokupić wzmacniacz, ale chyba to nie jest jakiś wielki problem.

Czytałem sporo o tych głośnikach i jestem strasznie zmieszany.

 

Pomoże mi ktoś z decyzją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę się opłaca (solidna robota widać , no i same przetworniki wychodzą za śmieszną kasę odliczając MDF , kocyk , terminale .

 

PS: jeśli dostawa będzie osobista , to przygotuj sobie przy odbiorze wzmacniacz aby na szybko przetestować każdy z subwooferów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość kupienia wyżej wymienionego zestawu

jak takie teksty mnie smiesza - to ja juz tego nie moge kupic skoro jest na allegro? ;>

 

jakiej muzyki sluchasz?

MDS08 to bardzo ciekawy glosnik na poczatek

jakosciowo gra juz ciekawie. nie schodzi bardzo nisko i nie wytworzy mega cisnienia wiec fani wyginania blach nie beda zadowoleni

do rocka kilka osob go sobie bardzo chwali

ja mam parke od lat i uzywam ich do D&B, trance, psytrance itp itd. z racji dobrej szybkosci i bardzo przyjemnego "kopa" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak takie teksty mnie smiesza - to ja juz tego nie moge kupic skoro jest na allegro? ;>

 

no tak się składa, że ja tego człowieka mam u siebie na forum megane i wiedziałem o tym zestawie zanim pojawił się na allegro.

Chętnych nie ma, cena sukcesywnie spada.

Słucham dużo dubstepu, hh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest dobra - 400zl to mniej niz cena nowych glosnikow

a tu masz dosc solidne skrzynie. tylko pytanie o pojemnosc i tunel. zeby czasem nie byl za krotki...

 

w dubstepie/D&B glosniki sie sprawdzaja znakomicie. w HH juz gorzej - tu potrzeba wolniejszego glosnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MDS08 w br to głośnik, który daje sporo radości. Czasami może zagrać lekko monotonnie. Jednak dwie sztuki, dobrze zasilone to i lekkiego zamieszania potrafią wprowadzić. Jest fajne, przyjemne mięsko, łatwo napędzić.

 

Tak jak wcześniej koledzy wspomnieli, cena poniżej ceny samych głośników. Jak masz meganke to warto. Najwyżej później opylisz suby a zabudowa zostanie:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś takie 2 w skrzyni zamkniętej, właśnie w megance. Pędzone były jednym mostkiem proxa 500.24 i w rocku, housie głośności a już na pewno kopa nie brakowało, było super. Teraz mam lotusa 250 pod a6 i czasem brakuje tego fun'u przez nieobecność głośnika i dużą naturalność. W housie i wgl elektronicznej muzie dobrze jak basik nie do końca jest taki kulturalny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, do HH zupełnie sie nie nadaja, zakatujesz je albo bedziesz zniesmaczony brakiem mieska...

Chcesz w miare uniwersalnego zestawu? Dołoz albo poszukaj uzywanych Re 8, Hertza es200, DLS w 308b

Oczywiscie w duecie...

 

 

W coupe i MDSx2 zrobi troche mieska ale siedzeniem nie poruszy w HH, to nie Sundown 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...