Skocz do zawartości

A6C5 by Oofol


Oofol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyfrezuj ring i pociagnij materiałem na maskownice :)

Hmm to jest opcja ale ja na to maskownico-podobne cos stawiam czasem cos;)

 

Nie mniej jednak przemysle ta opcje:)

 

 

 

calkiem schludnie i praktycznie ogolnie spoko :-)

Dzieki bobek;)

 

Wczoraj dotarla nowa zabawak - mam nadzieje ze nie okaze sie zabawka;)

 

CZ702E jak na razie pobil Kena jakoscia ale wygladem i obsluga przedewszystkim (o jakosci wykonania nie wspomne) pozostawia niestety troche do zyczenia...

post-4104-0-74537500-1360845173_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak dla mnie zabudowa jest przekombinowana , może i jest schludnie czysto jak dla mnie czegoś tu brakuje dlaczego jak zabudowywałeś głośnik wzmacniaczy nie zabudowałes a miejsca sporo miałes takze bylo jakieś pole manewru

To przekombinowana czy czegos brakuje?

 

Nie zabudowalem wzmacniaczy w podladze z jednego prostego powodu - w kole bylo wystarczajaco, a nawet nadto miejsca dla tego glosnika a jak bym mial skrzynke podniesc to musial bym cala podloge podniesc o 13 cm co by bylo zupelnie bez sensu - przy tym mial bym bardzo utrudniony dostep do kieszeni bocznych (otwieranie/zamykanie).

 

Tak mam pare litrow z kufra zaoszczedzonych i mi tak pasuej - ale wszystko jest relatywne i tobie nei musi - kazdy robi pod siebie i wdg wlasnych preferencji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam pare litrow z kufra zaoszczedzonych

Nie bardzo wiem gdzie tu oszczędność litrażu skoro masz piece na wierzchu i raczej nic na nich nie położysz.Wizualnie ładnie ale chyba mało praktycznie.

 

Teraz się dopiero kapnąłem,że przecież jest półka nad piecami.Jak tak to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie tu oszczędność litrażu skoro masz piece na wierzchu i raczej nic na nich nie położysz.Wizualnie ładnie ale chyba mało praktycznie.

 

Teraz się dopiero kapnąłem,że przecież jest półka nad piecami.Jak tak to OK

 

Nie bardzo wiem gdzie tu oszczędność litrażu skoro masz piece na wierzchu i raczej nic na nich nie położysz.Wizualnie ładnie ale chyba mało praktycznie.

 

Teraz się dopiero kapnąłem,że przecież jest półka nad piecami.Jak tak to OK.

Tak tak  jest praktycznie;) klade na nie co tylko chce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...