Skocz do zawartości

Co myślicie o Sony Xplode?


weider91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dają radę to pojęcie względne :D Bas w zamkniętej będzie bardzo marnej jakości - zejścia brak, bas płaski, pusty. Jedyny ratunek BR, są wytrzymałe dosyć. Jak dasz prąd uczciwy, to będzie łomot na dzielni jako taki, ale do łomotu lepsze by były Pioneerki jakieś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na mega dźwięku i pięknej kompozycji inaczej "orgazmu dla uszu", po prostu żeby dobry masaż był pleców nie wiem jak wy to inaczej określacie łomotanie , walenie , buczenie

w takim razie te sony moga byc. ewentualni tanie JBLe

 

glosniki jeszcze sa OK, radio tez bylo OK. ale wzmacniacze z serii x-plod sa bardzo awaryjne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się kolego co ty w ogóle chcesz, koledzy napisali ci już całą stronę opinii o w/w sprzęcie, a ty dalej się głupio pytasz, że nie wiesz czy licytować. Liczysz, że po zasianiu kolejnego ziarna niepewności znowu będziemy pisać całą stronę tego co było byś ty mógł znów napisać, że boli cię głowa i nie wiesz co zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie chcę pieniędzy wyrzucić w błoto .. jest taki duży wybór sprzętu i dlatego zwracam sie do was gdyż jestem żółtodziobem w tym temacie...

No dobrze, wykaże większą chęć pomocy i oby wyszło Ci to na dobre... ale proszę przyjmuj to co do Ciebie piszemy. To, że jesteś żółtodziobem nie znaczy, że cały czas masz powtarzać te same pytania.

Co do tych xplodów to po pierwsze jest to skrzynia zamknięta, która nie zrobi takiego ciśnienia i łomotu co b-r, druga sprawa to wzmacniacz....

 

Mam dla Ciebie propozycję wydaje mi się 100x lepszą niż ta co podałeś, mianowicie Hertz Es300 (z drugiej dobrej serii) + wzmacniacz CarPower hpb-1502 + zestaw kabli. Tu aukcja: http://allegro.pl/hertz-es300-700w-carpower-750w-kable-dietz-20mm-i2735909719.html

Miałem zarówno wzmacniacz jak i taki głośnik i do tego co potrzebujesz będziesz bardzo zadowolony. Cena też myślę nie będzie podbijana do jakichś kosmicznych wartości. Na początek w pełni wystarczający i wg mnie sprawdzony sprzęt.

 

I doceń proszę dobrą wolę i nie pisz zaraz, że dalej nie wiesz i potrzebujesz przykładów itp bo jest to dość "wkurzające".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...