Skocz do zawartości

Problem z tylną półką


Marcino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum więc bardzo prosze o pomoc. Kupiłem Fiata Bravo I z wyciętymi dziurami na tylnej półce pod głośniki 6x9. Chciałbym załatać te dziury głośnikami. Niestety w bagażniku nie ma już miejsca na żadną skrzynie/tube ponieważ z racji wykonywanego zawodu musze mieć cały czas dostępny bagażnik który i tak jest już ograniczony przez koło zapasowe (zamontowany LPG). Zdaje sobie sprawe że głownie powinno sie opierać Car Audio na głośnikach znajdujących się z przodu przy kierowcy i tak tez jest u mnie - mam z przodu wygluszone drzwi i zamontowane Helixy DB 62.1 i to mi w zupełności wystarcza jeśli chodzi o przód. Więc tutaj mój problem - Co polecacie w tylną półke? Głośniki 6x9 czy 20cm. Oczywiście z czasem podpiąłbym pod to wzmacniacz, chyba ze uda mi sie pogodzić finansowo na raz kupno glosnikow i wzmacniacza. Z góry dziękuję za pomoc :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast helixów daj

np:

PB L-6C

Dego ST-650

Zasil to dobrą dwu kanałówką np: axton, audison,sony-xm, alpine v12 i głośniki w półce nie będą potrzebne.

Jeśli chcesz dać coś z tyłu to ma sens tylko jak radio ma czasówkę wtedy można to wszystko jakoś sensownie do kupy zgrać. Pod warunkiem że z tyłu również będzie zestaw odseparowany dwudrożny. Jajek nie ma co pchać szkoda kasy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie głośniej brzmienie niektórym może sie podobać jednak nie jest to czyste. Przerabialem ostatnio takie 6x9jakieś gto jbl koles dał dużo kasy jest głośno niby jakiś bass jest ale nie ma tempa średnie i wysokie są gdzieś zgubione nie ma to ładu i pożądku. I wiadomo radio na czasówki to podstawą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduje się na Infinity Ref 8023i - 20 cm jednak :]

 

To ja już nie wiem o co chodzi?! Masz otwory 6x9 i głośniki chcesz włożyc po to aby nie było ich widac - tak? A tu nagle wyskakujesz z 20 cm. To lepiej kup nową niepociętą półkę, a przód zrób na głośnikach PB i bedzie super. Poza tym nikt nie powiedział, że sub musi zajmować pół bagażnika.

Przemyśl to jeszcze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...