Skocz do zawartości

Brzęcząca rejestracja...


DaroE36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem szukałem i nie mogę znaleźć :) po zamontowaniu subka w aucie zrobiło baaardzo głośno i super :) tylko jest mały problem dotyczący rejestracji wraz z ramką.. oj jak się przygłośni to w środku nie słychać tego a na zewnątrz chce ją urwać i jest nie do wytrzymania :/ jak by ją tu uciszyć?? (autko BMW E36 sedan) czekam na pomysły z góry dzięki

 

pozdrawiam DaroE36..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie walkę z tablicą przegrywam , probowałem silikonu , app , dekarską , dawać i wszystko fajnie jakiś czas a potem to samo teraz zamierzam normalnie wkrętami na stałe ją przymocować. Z taśmą dwustronną nie probowałem ale jakoś nie wierze że ona wytrzyma kontakt z wodą , śniegiem itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem te uszczelki i taśma dwustronna tylko nie odchodzi wam to jak tam woda się dostanie po dość obfitym deszczyku??

 

Ja dałem łącznie 8 pasków uszczelki długości ok. 10-12cm nie wiem dokładnie, oczywiście w pionie, nie zatrzymuje wtedy wody, kilka mniejszych kawałków pod blendą również.

 

Z taśmą dwustronną nie próbowałem ale jakoś nie wierze że ona wytrzyma kontakt z wodą , śniegiem itp.

 

Bardziej obwiałbym się, że 'puści' od drgań. Choć parę dni temu wywaliłem emblemat 'passat' i był on przyklejony na dwustronną piankę, dwa lata trzymał porządnie, trzeba było oderwać, żeby zrobić miejsce na naklejkę strefy :hyhy: Teraz tak myślę, że taka pianka razem z przykręceniem tablicy powinna też wyeliminować brzęczenie, ale u mnie sprawdza się uszczelka okienna to nie przerabiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ramkę wywaliłem, dałem uszczelki do okien i starą dętkę rowerową, przykręciłem wkrętami i nie brzęczy. Za to brzęczy blenda na klapie (w Astrze czasami jest taki kawał plastiku pomiędzy lampami tylnymi) i z nią przegrywam... nie jest ona przykręcane tylko na zatrzaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...