Skocz do zawartości

Jak to gra ?? DLS RMW10 (25 cm)


Darek23a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam jakiegoś jakościowego głośnika i dostałem propozycje takiego suba DLS RMW10 (25 cm) możecie mi koledzy napisać coś o nim szukam i szukam i nic konkretnego nie ma . Jedyne opinie to opis na aukcji alle wiec mało wiarygodne myśle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez przestan ludzi wkurzac?!

 

chodzi o to ze za cholere nie jest wart sugerowanych 900zl!

300zl za to mozna dac

 

Za 300 zagra tak samo jak za 900 , przyjęcie tej prostej dewizy pozwoli w przyszłości zaoszczędzić jakąś dawkę nerwów i przyczyni się do wzrostu poziomu merytorycznego wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo was rozumiem heh . To jak gra ? Jest ciekawa opcja ?

Wg Pawła słabo gdy bierze się relację jakość/ cena , z tym , ze dalej nie wiemy czego konkretnie te zastrzeżenia dotyczą , dynamiki , zejścia, efektywności , trudności zgrania , inne ?

Masz u siebie Armar , podjedź posłuchaj co tam mają , u mnie możesz posłuchać rozegranego RW 10 w cl , ew kilku innych z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkrety:

-gra tylko w b-r, jak to wskazuje dolaczony do zestawu tunel b-r

-tunel za malej srednicy

-nie schodzi jakos zaskakujaco nisko

-nie gra mocno, mlodzi nie beda zadowoleni

 

poprostu przecietny glosnik o szybkim, zroznicowanym basie. zgrywa sie dobrze, ale za te pieniadze kupisz sporo duzo lepszych glosnikow

 

Chyba zdecydowanie bardziej irytujące są Twoje wyceny. To nie jest Twój "pierwszy raz". Zaczęło się od JLa.

kup te glosniki, a nastepie porownaj je z tanszymi glosnikami ktore graja lepiej... ciekaw jestem czy bys sie nie wkurzyl ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli nie jest zły ale szału nie ma ?? mnie by zalezało zgrac to z saxami zalezy mi na na szybkim i wlaśnie zróżnicowanym basie a nie takim ze każda piosenka tak samo buu heh.

 

No to c z y t a m y: http://www.strefacaraudio.pl/topic/16644-jaki-subwoofer-10cali-pod-sq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli nie jest zły ale szału nie ma ??

bardzo podobny charakter ma aluminiowa beyma ktora kosztuje wlasnie 300-400zl

dls wytrzymuje minimalnie wiecej, ale to nie o to chodzi w tego typu glosnikach

 

proponuje zainteresowac sie magnezowymi DLSami a nie tym modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...