Skocz do zawartości

Zabudowa BMW e36


wegrzol22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajne tylko szkoda, że grodź malowana tylko 1 raz ( prześwity ). Napisz mi ile sedan ma wysokości od podłogi do półki i czy coś robiłes z podporami półki?

 

Bardzo ładnie wykonana tapicerka i boczki - tutaj pełen respekt :)

 

Przypuszczam ze zrobisz w siedzeniach otwory z jakimis maskownicami etc żeby uwidocznić głosnik - tak ma moj kumpel z 2 szt P1222 :)

 

Czekamy na wiecej bo projekt zacny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moje malutkie logo heheh mysle ze bedzie sie podobać :):) :]pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-04-01, 11:43 ]

Fajne tylko szkoda, że grodź malowana tylko 1 raz ( prześwity ). Napisz mi ile sedan ma wysokości od podłogi do półki i czy coś robiłes z podporami półki?

 

wysokość pułki jest 45cm a podpórka jest sama skrzyneczka bo jest zrobiona na styk:):)hihi

post-1-1238578809.jpg

post-1-1238578810.jpg

post-1-1238578811.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, niema problemu tylko gdzie i kiedy:):)

Rzuciłem propozycję tutaj:

http://strefacaraudio.pl/forum/topics16/la...ocik-vt4241.htm

Ale jak widać zainteresowanie niewielkie :)

Pozostaje zrobić jakiś mały spocik.

Myślę, że Mastah22 też będzie zainteresowany takowym :]

 

Może D.W.W. też by przyjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może D.W.W. też by przyjechał :wstyd:

 

Ja bym przyjechał, ale nie wcześniej niż w maju. Teraz mam całe autko do rozkręcenia, tapicerka do udoskonalenia, przód do zmiany, radio do montażu, minizabudowę do wzmaka do zrobienia i jeszcze licho wie co :) I jeszcze dyplom w muzycznej do zagrania i praca inż. na polibudzie :) Nie wiem kiedy się to wszystko zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje projektu bo jest konkretny

 

mam pytanko skad wziołes obudowe bezpieczników rozdzielacze i konektery na kable o takiej pokaźnej średnicy?

 

nie które kupione nie które zrobione samodzielnie:):wstyd:

 

jak mozesz to wrzuć fotki jak to zrobiłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy dużo byś stracił gdybyś zamontował suba odwrotnie czyli membraną w strone bagażnika??

Pytam bo sam mam sedana i jestem w trakcie zmiany i niewiem jak zrobić żeby we wnętrzu było jak najlepiej słychać i czuć bas...

 

Zapewniam Cię, że On nie musi nic kombinować, bo ten jego BASS jest doskonale słyszalny i odczuwalny w jego aucie ...... a np. w korku to pewnie kilka aut dalej też ... o ile ni kilkanaście :hyhy: . Jakby np. wziął jakiegoś autostopowicza i tak mu z zaskoczenia wyłączył by np. "pause" , to gwarantuję , że miałby pewne sprzątanie jego fotela , bo zwieracz by nie wytrzymał na bank ... a co do jego zawału serca tak do końca też nie mówię nie .

 

Normalnie w jego aucie to po prostu sajgon i masakra w jednym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że On nie musi nic kombinować, bo ten jego BASS jest doskonale słyszalny i odczuwalny w jego aucie ...... a np. w korku to pewnie kilka aut dalej też ... o ile ni kilkanaście . Jakby np. wziął jakiegoś autostopowicza i tak mu z zaskoczenia wyłączył by np. "pause" , to gwarantuję , że miałby pewne sprzątanie jego fotela , bo zwieracz by nie wytrzymał na bank ... a co do jego zawału serca tak do końca też nie mówię nie .

 

Normalnie w jego aucie to po prostu sajgon i masakra w jednym

Szkoda tylko, że przód nie dorównuje subowi, a przy takim subie to z przodu przydałoby się co najmnie 2xr6a w drzwiach i jakiś dobry tweeter(dt16 to tragedia i nie tylko ja tak uważam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co te r6a i tak je orion zmiecie i zagłuszy, po co zeby lepiej wygladały i inaczej bardziej markowo sie nazywały? To auto pod DRAG a nie pod uzupelnianie drzwi :)

A tak fajnie sie komponuja z kolorem tapicery a nie tam na czarno jak R6A :hyhy:

 

bo ten jego BASS jest doskonale słyszalny i odczuwalny w jego aucie ...... a np. w korku to pewnie kilka aut dalej też ... o ile ni kilkanaście
na pewno na parkingu w moim obok no name tez czuł go na fotelach :]: i jak tu w takich warunkach ustawiac scene co nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...