Skocz do zawartości

Pytanie o podróbki


Vincent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie trochę siedziałem i coś mnie podkusiło żeby się przyjrzeć powerbasom 3xl-60c no i właśnie.....Pytanie jest takie czy ktoś się spotkał z podróbkami PB? Pytam bo zestaw z USA ebaya nie ma regulacji tweetera na zwrotce po za tym jest bardzo okrojona(2 kondy i 2 cewki). W dodatku teoretycznie albo i też nie bo sam tego nie wiem na tweeterach powinno być logo X a go nie ma co mnie zastanawia. Po prostu zastanawia mnie czy to nie jakiś "wał" bo na seryjnej zwrotce tweetery walą takim piaskiem ze od razu krew leci :D Jakieś doświadczenia w tym temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc dokładniej to tak na linku tym: Powerbass 3XL-60C - Zestawy g�o�nik�w samochodowych - Car Audio Sklep ESSA jest niby to jak wyglądają i na jednym zdjęciu na tweeterku jest X a na drugim go już nie ma. W dodatku np na zdjęciu tych głośników na opakowaniu niby na krawędziach nie ma napisów "powerbass" a na zdjęciu ze sklepu jest. W dodatku dla porównania

 

Google Images

 

I tak jak pisałem nie ma regulacji tweeta a w opisach niby powinien być. Mogę powklejać zdjęcia jak to coś więcej pomoże.

 

Mówiąc dokładniej to tak na linku tym: Powerbass 3XL-60C - Zestawy g�o�nik�w samochodowych - Car Audio Sklep ESSA jest niby to jak wyglądają i na jednym zdjęciu na tweeterku jest X a na drugim go już nie ma. W dodatku np na zdjęciu tych głośników na opakowaniu niby na krawędziach nie ma napisów "powerbass" a na zdjęciu ze sklepu jest. W dodatku dla porównania

 

Google Images

 

I tak jak pisałem nie ma regulacji tweeta a w opisach niby powinien być. Mogę powklejać zdjęcia jak to coś więcej pomoże. Po prostu zdeka zgłupiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...